Ranka v posve

Príspevok v téme: Ranka v posve
caca18

Cawte, vcera sa mi stal takyto problem. Bola som na jednom vysetreni, kde som si musela spravit sama kultivacne testy, ktore prebiehaju asi tak ze si zavediete \"dolu\" kultivacnu tycinku a spravite si ster. O to by ani neslo ale pri zavadzani tycinky, ktora mala na konci taku malu keficku, som citila dost neprijemnu bolest ale dala sa vydrzat a kedze som to musela spravit tak som to nejako vydrzala. Ale odvtedy mam velke problemy pri moceni. Vzdy na zaciatku ma to velmi reze ale dokazem sa nejako vycikat. Vcera som si nasla aj krv na nohavickach. Mohlo sa stat ze som si nieco poranila vo vnutri? Moj gynekolog ma dovolenku takze musim vydrzat. Stalo sa vam nieco podobne? Alebo poradte nejake domace recepty aby sa mi to co najskor zahojilo. Nejake sedacie kupele alebo co.
Dakujem za rady

caca18

M 25: ani ja som o tom este nepocula, ale ten pan doktor nebol gynekolog takze mi ju nemohol spravit. On robi tieto analyzy na baze DNA. je to velmi presna metoda ktora sa na SLovensku vobec nerobi a dokaze odhalit take veci, co by mi tu na slovensku nikdy nezistili. Mojmu partnerovi povedali tu na SR ze je zdravy, pritom tam mu nasli tolko roznych veci, ze bol sam prekvapeny. On sam hovoril (ten doktor) ze tam u nich si to zeny robia bezne same, nebola som prva ani posledna (bolo to v Brne na Masarykovej univerzite, nerobil mi to ale ziadny student, su tam normalne labortoria a odbornici, ktori sa tomu venuju)Mozem len odporucit. Aj ked je to drahe a vsetko si pacient hradi sam ale dokazu naozaj zistit vsetko.Tu na SR nehrozi. Potom odporucia liecbu. Len ja som si tu tycinku jednoducho asi zle zaviedla alebo co a spravila som si tam nejaku ranku. Zajtra cakam na vysledky.

Kvety zla

A moze ist o mykozu - mna pri mykoze vsetko hrozne bolelo a svrbelo - v tom pripade skus canesten a rosalgin s gyntimou ti pomozu aj ak ide iba o nejaku obycajnu infekciu. Rosalgin je presne aj urceny na vaginalne zranenia (napriklad po porode pri natrhnuti posvy sa odporuca prave rosalgin), cipky pouzi po rosalgine aby si si obnovila zdravu posvovu floru.

caca18

Robili mi to v cechach a ten doktor mi povedal ze to sa este nikomu nestalo aby sa zranil s tou tycinkou. A ze mam ist ku gynekologovi. ALe ja viem ze som si to spravila tou tycinkou lebo do toho okamihu mi naozaj nic nebolo. Ano boli ma to pri moceni ale je mi to velmi cudne, ze by sa mi zapal mocovych ciest spustil po zavedeni tej tycinky? to je hlupost. Nerozumiem tomu...

Kvety zla

rosalgin + gyntima cipky - ak je to vaginalneho povodu, ale ak mas problemy pri moceni tak moze ist aj o zapal mocovych ciest.