Karcinom prsnika

Príspevok v téme: Karcinom prsnika
sela1972

Ahojte... chcela by som sa poradit s niekym kto prezil nieco podobne.Som po operacii karcinomu prsnika a uzlin,G2,hormonalne receptory na 100% pozit.Her2 po prvej operacii 2+,po druhej negat.Buduci tyzden ma caka 1 chemo ale prejde uz 8 tyzdnou od operacie.Museli to odlozit koli zavaznej respiracnej aritmii.Chcela by som sa spytat co by som nemala pri chemo jest lebo niekde radia napr.karfiol,brokolica atd a na inej stranke to vyvracaju,vraj je to vlaknina a ta by sa nemala. rada by som sa vyhla problemom s vracanim a tak. Mam ich vziat 6. Je to po kazdej rovneke alebo sa to zhorsuje?Vsetkym dakujem za odpovede

sela1972

Dakujem Mycroft snad to bude ok. Uz teraz mam nervozitu v zaludku. Ale zvladli ostatny musim aj ja.fajn ze si uz po a hadam v poriadku.dufam v juni poviem to iste.dik za prispevky.

Mycroft

Toho jedla by som sa na tvojom miesta az tak nebal, nam pocas chemoterapie varili vseliake jedla, doma som jedol snad vsetky druhy zeleniny a ovocia co sa daju dostat a nebyvalo mi z nicoho zle, pritom nemam ziadny super zaludok. Pocas troch cyklov som si dokonca nevsimol ze by niekto z nasej izby vracal alebo ho napinalo a to mali rakovinu pazeraka, pluc a rozne ine. Podla mna staci ked sa vyhnes tazkym mastnym, vyprazanym jedlam a podobne. Samozrejme sme pocas chemo dostavali infuziou aj nieco proti napinaniu.

Reakcia na chemo je u kazdeho individualna, ale prve tri neboli az take hrozne, viac som nastastie nemal :)

RNG

Su aj ine pristupy k lieceniu rakovin, rozne alternativne, na zaciatok si mozes pozriet napr www.cancertutor.org kde mas uvedene rozne ine =alternativne pristupy roznych lekarov. A su tiez uspesne, dokonca ovela viac, ako klasicke(chemo, noz a ziarenie).
Nieco z toho som zahrnul do roznych preispevkov , ktore si mozes najst cez Google.sk pod rng rakovina
kedze v USA je zakazane trvrdit, ze alternativne metody na liecenie su ucinne, tak uvediem aspon porovnanie z mexickych nemocnic, kde liecia aj alternativou na porovnanie s US onkologockymi klinikami, co jasne dokazuje podstatne lepsie vysledky alternativ ako beznej onkologie.
Netreba na to ani vediet po anglicky , greafy su dostatocne zrozumitelne. Rakovina prs=breast cancer
www.oasisofhope.com

Zaver si urobte sami, individualne

llek

Najdi si radsej stranku, kde sa "stretavaju" pacientky s karcinomom prsnika, napr Her klub ci nieco podobne. Tu pisu zvacsa ludia co sami niecim podobnym nepresli. Zeny, co tym prechzdaju alebo presli vedia presne o com to je, ako sa citili a co potrebovali