Rozisla sa so mnou. Čo mam robit?

Príspevok v téme: Rozisla sa so mnou. Čo mam robit?
radikalny

zdravim...v pondelok sa so mnou rozisla priatelka po roku aj dvoch mesiacoch z dovodu ze ma uz nelubi... spoznali sme sa trochu zvlastne totiz to moaj sestra chodila z jej bratom ...ona ma chcela uz davnejsie ale ja som ani nevedel ze existuje... hned na prvom stretku sme sa dali dokopy...ona bola velmi zalaskovana a tak povediac ja som to aj vyuzival a kaslala na kamaratky lebo bola stale so mnou...v septembri sme sa vsak dost pohadali aj som jej vynadal a vtedy povedala ze uz staci...isiel som hned za nou kupil som jej nejaku drobnost porozpravali sme sa a zrazu to bolo opat dobre a mrzelo ju ze sa so mnou rozisla a aj si poplakala ako ja...odvtedy sa spravala trosku inak a nebola to to dievca co predtym...odvtedy sme sa rozisli este 2 krat a hned som isiel za nou a bol isme zas spolu..ked som sa jej spytal ci to nerobi z lutosti lebo sa o mna boji tak povedala ze nie ze ma lubi a chce vidiet ako sa zmenim...vsetko bolo znovu tak ako predtym...v pondelok som ju vsak volal ku nam lebo ja som nemohol dojst a presviedcal som ju az na koniec mi povedala ze ju to uz proste toto cele nebavi a nelubi ma od septembra...v poslednych tyzdnoch som sa snazil zmenit nevadili mi hluposti nehadali sme sa vobec a ona to vie ale aj tak to prislo...neviem co si mam o tom mysliet ked mi niekto dava 4 mesiace falosne nadeje a pritom to robi len z lutosti...nechapem ako mohli byt vsetky tie bozky, maznanie, sex len pretvarkou pre nu...ked som sa jej pytal davnejsie co si mysli o nasom vztahu tak povedala ze nevie dokedy nam to vydrzi ked sa budem tak spravat ako som sa spraval...ale v poslednych tyzdnoch ta zmena nastala a nemala dovod ma odkopnut...ineho nema tym som si isty...bol som aj za nou este v pondelok ale uz to proste neslo stala si za svojim a vravela ze uz nechce byt so mnou...ale aj tak neverim ze ma nelubi po tomto vsetkom...ja si myslim ze sa len boji dalsieho sklamania a nechce uz viac trpiet pri mne, mozno som naivny a mozno je to naopak pravda...predsa len ked niekoho nelubis tak mu nedas 3 alebo 4 falosne sance kvoli lutosti...este vravela ze ju to vobec nesere co mu velmi neverim, lebo predsa len raz to na kazdeho pride, ze si spomenie na toho druheho, pozrie si fotky a nebodaj si aj poplace...necham jej cas na rozmyslenie ak si uvedomi ze nevie bezomna byt tak sa ozve a ked nie tak sa pokusim aspon o priatelstvo...ona teraz vidi vsetko zle na nasom vztahu ale nato pekne si ani nespomenie a vycitala mi to teraz...co si myslite mam nejake sance u nej?

Fero M.

Zabudni na nu aj ked to bude razke. Zjavne je to nestabilba povaha a ver ci nie vzdy je tam niekto treti aj ked jeho miera je rozna.

Urob si psychicke zadne dvierka a nakolko si robil vsetko preto tak sam sebe si nemas ci vycitat. A niekedy sa mozes aj potrhat ale veci neovplyvnis. Drzim ti palce a ver ze za rohom caka niekto iby aj ked nie hned za tym najblizsim

TinaM

Ziarlivcov nema nikto rad. To si zapamataj a pracuj na sebe aj teraz, ked vztah nemas. Ako pise dadula, nemusel si v poslednych super dlhych dvoch tyzdnoch nic urobit, ona uz jednoducho dozrela na to rozhodnutie-skoncit to a ist inam. Kludne, moze ta este lubit. Ale obcas sa stane, ze si clovek uvedomi, ze napriek citom velmi dobre vie, ze "tudy cesta nevede", pozbiera vsetky sily a posunie sa dalej. Urob to iste.

Dadula56

Ak laska odchadza, tak sa clovek casto snazi sustredit sa len na to dobre, udrzat vztah, fungovat normalne. U vas sa stalo zrejme toto, jednoducho prisiel den, ked pretiekla posledna kvapka. Nemusel si vobec nic urobit, dokonca si mohol byt aj lepsi nez predtym, ona si povedala, ze to uz nezachrani. A skoncila to. Takze zbytocne ju obvinujes z nejakeho predstierania a zbytocne dufas, ze sa vrati.

radikalny

nirv prepac ale potom vsetkom preco by som nemal verit ze ma lubi? ani jeden naznak ze by sa chcela so mnou rozist nastalo som z jej strany nepostrehol v poslednom case...vsetko bolo normalne pravidelne sme sa 3 krat do tyzdna stretavali, ona sa mi nejak nesnazila vyhybat ani nic, niekedy ked prisla ku mne tak sa tu uz pomaly vyzliekala vo dverach atd...nejde mi len do hlavy ci sa to da takto hrat na lasku 4 mesiace... predsa len, ked niekoho nelubis tak mu mozno das jednu sancu aby si sa do neho znovu zamiloval ale nie 3 zo slovami lubim ta a chcem ta vidiet ako sa zmenis, je to len potom zbytocne tahanie za nos a o to viac to boli potom...

radikalny

verim tomu ze sa ozve co uz...ano nesiem za to vinu ja, lebo mi kazda malickost vadila a ziarlil som strasne, lebo som sa bal ze mi ju preberie niekto iny...ale ako som uz pisal vyssie v poslednom case som na sebe zapracoval a este mi sama vravela ze chce aby som bol stale takyto (cca pred tyzdnom)...ak ma naozaj nelubila tak to hrala naozaj vyborne a mala by skusit stastie v slovenskom narodnom divadle...pre mna bola prva skutocna laska a aj ja som bol to iste pre nu...

Magy

radikalny - zrejme si este nepochopil, ze vase partnerstvo nebolo uz od zaciatku ani harmonicke, ani stabilne.
uz len fakt ze ste sa niekolkokrat "rozisli a dali dokopy" napoveda mnohe. navyse medzi riadkami citim, ze velku cast viny za nezdar nesies ty, aj ked (a mozno prave preto) o tom vobec nepises, ze preco ste sa niekolkokrat rozisli a ona ti znova a opat dala sancu. casom vsak pochopila, ze tvoja snaha zmenit sa bola bud predstierana, alebo neadekvatna danej situacii a jednoducho nema zaujem dalej pokracovat a stracat cas.
ako si teda mozes narokovat jej nehynucu lasku a priazen, ak si to pokazil uz niekolkonasobne a zjavne sa nic podstatne u teba nezmenilo?
vase povahy a dalsie aspekty osobnostii vas oboch jednoducho do seba nezapadli. bude fajn, ak sa pozries pravde do oci, trochu zosumarizujes co sa udialo a preco, vezmes si poucenie z toho a zacnes sa spravat solidne a zodpovedne. inak to bude aj v buducnosti rovnake, ze dostanes jednu sancu, dve, mozno tri a potom koniec.
ten zaver "ak si uvedomi ze nevie bezomna byt tak sa ozve" je dost jasny dokaz, ze zijes mimo reality, len ti to este nedoslo.