Rozisla sa so mnou. Čo mam robit?

Príspevok v téme: Rozisla sa so mnou. Čo mam robit?
radikalny

zdravim...v pondelok sa so mnou rozisla priatelka po roku aj dvoch mesiacoch z dovodu ze ma uz nelubi... spoznali sme sa trochu zvlastne totiz to moaj sestra chodila z jej bratom ...ona ma chcela uz davnejsie ale ja som ani nevedel ze existuje... hned na prvom stretku sme sa dali dokopy...ona bola velmi zalaskovana a tak povediac ja som to aj vyuzival a kaslala na kamaratky lebo bola stale so mnou...v septembri sme sa vsak dost pohadali aj som jej vynadal a vtedy povedala ze uz staci...isiel som hned za nou kupil som jej nejaku drobnost porozpravali sme sa a zrazu to bolo opat dobre a mrzelo ju ze sa so mnou rozisla a aj si poplakala ako ja...odvtedy sa spravala trosku inak a nebola to to dievca co predtym...odvtedy sme sa rozisli este 2 krat a hned som isiel za nou a bol isme zas spolu..ked som sa jej spytal ci to nerobi z lutosti lebo sa o mna boji tak povedala ze nie ze ma lubi a chce vidiet ako sa zmenim...vsetko bolo znovu tak ako predtym...v pondelok som ju vsak volal ku nam lebo ja som nemohol dojst a presviedcal som ju az na koniec mi povedala ze ju to uz proste toto cele nebavi a nelubi ma od septembra...v poslednych tyzdnoch som sa snazil zmenit nevadili mi hluposti nehadali sme sa vobec a ona to vie ale aj tak to prislo...neviem co si mam o tom mysliet ked mi niekto dava 4 mesiace falosne nadeje a pritom to robi len z lutosti...nechapem ako mohli byt vsetky tie bozky, maznanie, sex len pretvarkou pre nu...ked som sa jej pytal davnejsie co si mysli o nasom vztahu tak povedala ze nevie dokedy nam to vydrzi ked sa budem tak spravat ako som sa spraval...ale v poslednych tyzdnoch ta zmena nastala a nemala dovod ma odkopnut...ineho nema tym som si isty...bol som aj za nou este v pondelok ale uz to proste neslo stala si za svojim a vravela ze uz nechce byt so mnou...ale aj tak neverim ze ma nelubi po tomto vsetkom...ja si myslim ze sa len boji dalsieho sklamania a nechce uz viac trpiet pri mne, mozno som naivny a mozno je to naopak pravda...predsa len ked niekoho nelubis tak mu nedas 3 alebo 4 falosne sance kvoli lutosti...este vravela ze ju to vobec nesere co mu velmi neverim, lebo predsa len raz to na kazdeho pride, ze si spomenie na toho druheho, pozrie si fotky a nebodaj si aj poplace...necham jej cas na rozmyslenie ak si uvedomi ze nevie bezomna byt tak sa ozve a ked nie tak sa pokusim aspon o priatelstvo...ona teraz vidi vsetko zle na nasom vztahu ale nato pekne si ani nespomenie a vycitala mi to teraz...co si myslite mam nejake sance u nej?

falafelíček

Tiež som sa práve rozišiel s frajerkou kvôli tomu že jej otec nám zakázal sa stretávať ... A že by náš vzťah nikam nevedie ... Ale aj tak bojujem ... Chcem ísť za jej otcom a porozprávať sa snim o tom ... Kedby jej otec nebol tak sme stále spolu ... Stále ma miluje ... A ja ju tiež ... Obe naše rodiny sa poznajú dosť dlho tak neviem kde má problém ...Pravda je že ma chce jej otec zabiť ale kvôli nej budem riskovať aj svoj vlastný život ... A ešte raz ... : !NIKDY SA NEVZDÁVAJ/TE! !!!

falafelíček

Niečo z toho čo tu píšete je pravda a realita ... Nnejaký ej strane sem píšete kktiny ... Na silu niekoho tlačiť do vzťahu neni správne ... Ale na niečo ste zabudli ...
Pravý "hrdina" sa !NIKDY! nevzdáva ! Vždy sa nájde nejaký "hlas" ktorý bude hovoriť !BOJUJ! !!! !NIKDY SA NEVZDÁVAJ! !!!

Richard 21

potrebujem poradiť rozišla sa somnou priateľka boli sme spolu 10 mesiacov a posledné 4 mesiace sme boli stále spolu každý deň aj cez deň aj večer nie preto žeby som na nu tlačil ona sama ma ovlala stále k sebe poznal som sa dobre s jej ocom aj bratom aj mamou bol isme spolu všetko sme robili spolu a jeden večer sme sa rozišli sme boli spolu normálne ešte som sa na nu pozrel a povedal jej že ju ľúbim ona na to ja teba tiež mojko išiel som domov ešte som sa jej spýtal že čo budeme zajtra robiť ona že ešte uvidíme zajtra sa dohodneme prišiel som domov na FB a pohádali sme sa pre somarinu a rozišla sa somnou napísala mi že ma ľúbi aj ľúbila ale že príliš žiarlim a že jej veľa veci zakazujem čo bola aj celkom pravda ale vždy osm jej hovoril že nech ide s kamarátkami ona hovorila že sa jej nechce stále chcela byť somnou a rozišli sme sa a povedala mi že už nemám nič skúšať napíasla mi že ma ľúbi a dlho aj bude potom som sa jej spýtal či jej chýbam ona že áno ale to prejde písal som jej nech mi dá poslednú šancu nech uvidí že sa viem zmeniť ale povedala že šancí som mal už dosť a najhoršie je že sa somnou rozišla cez fb že lebo ona naživo do očí nevie povedať nič len je ticho a pozerá dole tak neviem mám ísť za ňou nech mi to povie do očí ? alebo ako ?

Wikimon

oki teraz som si precitala co je to za "NEVINIATKO" .. takze kasli nanu len tolko ... takyto ludia si nezasluzia mat ani len kamaratov ... nie to este priatela ... ty kokos .. to je ian spina ... :/ .. fuj

Wikimon

Pocuj a v com si sa mal zmenit ??? .. Co si robil zle ze ste sa tolko krat rozisli ... to si nam nenapisal .... a to je hlavne si myslim .... ale mas takdve moznosti ... a ja som skusila raz obidve a nakoniec pomohly ... jedna je vtierat sa jej alebo doslovna pchat do zadku ... so mnou sa priatel rozisiel a ja som sa mu tak strasne vtierala az nakoniec sme sa dali zase dokopy .. ale nebolo to silene .. ja som mi pripomenula ze ma miluje ... a tak sme boli spolu .. alebo potom stara znama moznost ignorovat nechat ju naopak ukazovat sa pred nou ako ti je dobre ako sa netrapis ako si uzivas najlepsie keby si mal po boku inu babu aj ked len kamosku ... ale to dokaze nasrat aj ked niekoho odkopnes no nakoniec ked ho vidis s niekym inym neni to prijeme ... :).. vela stastia ..ale moj osobny nazor je ze to vyznam uz nema a mal by si nanu zabudnut ... lebo rozist sa z niekym tolko krat a tolko krat sa dat do kopy .. :D preboooha ... aj ja som sa v ejndom vztahu vela krat rozisla a dala do kopy .. ale tolkoto krat zase nie ... to ej az moc ... :P

Agnes999

buu: no to ste mali velmi divny vztah, najlepsie bude, ked sa na nu vykasles, ten vztah nikam neviedol. Aj keby sa ti zrazu zacala zas ozyvat co je mozne, lebo podla toho co pises je nevyrovnana a nevie co chce tak sa k nej uz nevracaj, lebo to nedopadne inak. Ona je este nezrele decko co nevie co chce a ked ona nevie co chce, ty to nezistis nikdy a vzdy budes len ty ten zly.

buu

toto iste sa stalo aj mne, na zaciatku nebol problem, este sama mi hovori ze dobre kludne uloz mi heslo na fb a na mail atd... samozrejme hraval som na fb hry x) tak ked som si minul svoje zivoty isiel som na jej fb, ked tam nieco mala tak som jej zavolal alebo napisal mas tam toto a toto nemala problem, ked cchela aby som odpisal tak mi povedala co, odpisal som zahral hru a isiel dalej...jednoducho ked tam nieco mala som sa jej ozval, ani jej to nevadilo ani nic, napisal som jej ze si citam spravy lebo sa nudim (tak z roku 2011 nie teraz), ked si pisala s niekym tak mi to nevadilo lebo viem ze by nic neurobila. Mal som v nej doveru. Ptm sme isli prvy krat na zabavu ta ma poslala do p.. 2x a na dalsej 3x... plakala, ospravedlnovala sa, nechcela ma pustit domov,budiky co som mal nachystane mi povypinala, jednoducho ma drzala a nechcela pustit. Zase sme sa chytili lebo ona chcela aby som chodil za nou na 2-3hod. ja som jej povedal ze ked nikam nepojde a a tak dojdem, samozrejme chodit niekam na 2-3hod ta financne vytazuje a na aute ani nehovorim. Ona to brala tak ze mi jej potom nezalezi lebo nechcem prist... Este sme sa kvoli tomuto chytili viacej a navrhla skusit to od zaciatku. Nehovorim ked sa zdovery mame alebo dobrej kamaratke cloveku sa ulavy, poznam to... By som povedal ze naposledy uz, sme boli na kave, chodili sme aj predtym a vedel som ake to medzi nami je tak som sa jej na rovinu opytal ci sa chce rozist asi (asi 3x) povedala ze nie a ze to chce vratit tak ako sme boli predtym... Vecer si isla sadnut s mamou a so sesternicou, jej mama isla domov a ostala tam potom so sesternicou, samozrejme nevies kedy dojdes domov ked ides von, takl som dostal sms ked dojdem domov napisem, vedel som kde s kym je a to mi stacilo. Tak ja som si zatial pozeral TV a tak, samozrejme som jej napisal sms, ako sa ma,aku ma naladu a "dufam ze si to tam uzivas :) " a ci je vlastne este tam kde bola (keby nieco), kolkokrat clovek sa presnunie z miesta na miesto aj behom par minut a nech ptm napise ze je v poriadku, ked si precita sms nech sa nemusim o nu bat. presli 2hod, 3hod, a sms ci je v poriadku nikde tak som sa zacal o nu bat a este som jej napisal ci sa nieco stalo ked nepise, nech napise bars co, nech viem ze je to ok.. samozrejme sms nikde tak som utekal za nou co s nou je a sesternica mi povedala ze sem prisla pre nu mama a ze som chorobne ziarlivy a ze jej neverim... A este zdoraznujem ked som chcel s nou normalne komunikovat a riesit to co medzi nami bolo, bolo to asi takym stylom ze, ked som sa neopytal som nevedel, chcel som nejake kompromisy jednoducho riesit to... aj ked som nieco povedal alebo napisal prestala sa ozyvat, ked som sa jej chcel spytat co som urobil ze jej zavolam nech jej nieco vysvetlim tak ziadna odozva ani nic, ani na sms ani telefonaty. Davala najavo nech sa zmenim ale nepovedala v com a ja myslienky citat neviem... Ptm na dalsi den ako si bola sadnut prisla za nou do prace " cau, nevolaj mi, nepis mi, od teraz pre teba neexistujem", s doprovodom maminky a sesternice... Potom mi prisla od jej maminky sms "konečne som dosiahla čo som chcela". Ja som kokorat nevedel co som urobil, povedal, napisal..neozyvala sa tak som chcel vysvetlit neviem co ale nic, ziadna komunikacia...

Agnes999

No podla toho co tu pises si dobre nezrele decko, sa divim ze s tebou tak dlho vydrzala. Ja by som bola z teba otravena uz po jednom rozhovore. A to ze si ju vkuse kontroloval, prehladaval jej mobil, fb, ako zasluzila by si medailu ze take nieco s tebou tak dlho vydrzala. Toto nie je vo vztahu normalne! A este si urazeny, ze od septembra si jej nemohol nic prehladavat! Sam si ju dohnal do narucia toho druheho, sam si zabil jej lasku svojim nemoznym chovanim!