Babo raď - celulitída

Perilka

voda, behat a davam si telovy peeling, gel a krem proti celulitide. nepomože to ihned, je to beh na dlhšiu trat , ale pomože to

suzandina

ja som si kupila take sortky elasticke ktore masiruju pokozku a pomocou ionov rozburavaju celulitidu...staci hodinku denne... su sice dost drahe - 50e...ale pod nohavicami aj pekne spevnuju a zostihluju.... uvidim aky bude efekt, teraz ich nosim iba cca. mesiac

mimka2

ahojik aj ja mam celu litidu .. no neviem neviem co zabera ale jedina fakt strava , strava a pohyb ..nic ineho ma nenapada. zdravo papat

AdamKrt

Volakedy celulitida nebyvala taka casta. Potom prisiel rafinovany cukor a bumho...

Cukor zvrasnuje steny ciev a dochadza k usadzovaniu tuku, k zapchavaniu ciev.

Polozte si otazku, kolko sladkeho denne jete ? Vhodne by bolo vyhodit rafinovany cukor a vyhybat sa sladkemu a vyrobkom, ktore ho obsahuju.

Flash

Tá káva je vraj dobrá lenže ja ju nepijem a u nás doma väčšinou nesca tak neviem kde by som ho zohnala :P
ale teda tú sprchu som neskúšala ani to s tou škoricou a jogurtom .. fakt to funguje? :)

twatka

u mna PIT PIT PIT PIT a PIT + striedava sprcha....sem tam si este spravim zabal z jogurtu/smotany a skorice, nacapkat na nohy zabalit do folie a sup pod perinu aspon na pol hodinku :)