Otvorený mŕtvy zub

Príspevok v téme: Otvorený mŕtvy zub
beatriks

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu.
Jedno obdobie ma začal bolieť zub, najskôr menej, potom viac, pri studenom, sladkom a pri nadýchnutí s otvorenými ústami vonku. Vždy po 4-5 dňoch bolesť prešla tak som myslela že už je dobre, a opätovne začal zub bolieť. Takéto intervaly trvali asi mesiac, tak som zašla k zubárke. Myslela som že ma bolí zub , ktorý mi dva mesiaca pred tým plombovala, nakoniec spravila iný a bolesť prestala. Povedala že mi zub odumiera, tak mi ho vyvŕtala a nechala otvorený až na mesiac! Nejakým malinkým drôtikom mi doňho vtedy špárala, bola to strašná bolesť. Bolo to vyťahovanie nervu alebo čo mi mohla robiť? Povedala že už bolieť nebude a keď prídem, zaplní mi ho. Dnes mám týždeň pred termínom a zub začal bolieť. To mi bude robiť koreňovú výplň? Bolí to?
Nikdy som sa zubárov nebála, no teraz sa akosi začínam báť.

RNG

Nakazy v zuboch a pod zubani sa daju znicit aj iontoforezou striebra, pozri cez Google.sk pod rng, zapal hnisania a striebro.

beatriks

no ak sa podarí:) a kde farmacia? aj nad tou som rozmyslala.. ja mam pred sebou 7hodin obhajobu sočky.. a som na tom rovnako :D

orchidejka

isto nie, okrem spominaneho problemu.
ides na zubarinu? dobry flek budes mat. ja mam zase pred sebou o mesiac prve statnice - farmaciu studujem a vidis ako sa mi chce ucit :D

beatriks

tak nebolelo isto nic? :D ja uz hodinu citam o tom vsetkom a pozeram videa.. :D a zide sa mi to, o rok to mozno budem studovat ak sa podarí :)

orchidejka

aj nabuduce :) inak, ked mi mal plnit tie kanaliky, tak som si musela pohladat na google, ze co to bude robit, cim to plni a ci to bude boliet :D :D :D

beatriks

ja už mám uplne okno.. uz teraz ked sa snazim si spomenut , normalne neviem :D no nechapem sa prekvapit.. snad to nebude az take strasne. dakujem moc moc za rady