Internetova nevera!

Príspevok v téme: Internetova nevera!
rojufe5

Dobrý den, chcela by som pocut nejaky nazor na to co sa mi stalo.Dnes uz po 4ty krat som prisla na to ako mi je moj manzel neverny(cez internet a online chaty,videochaty),ked sa to stalo po treti krat, bolo to na stedry vecer,mala som fakt dost...stale aj teraz len slubuje,ale ja mu uz nedokazem verit ani jedno slovo...on totizto si to ani nedokaze priznat a stale tvrdi ze nechape ako sa to v jeho mobile ocitlo (stale je to totizto cez internet z jeho mobilu,a len ked to nestihne vymazat tak to najdem),,,som z toho zufala,,,mame tri krasne zdrave male deti,no ja zacinam vazne uvazovat nad rozchodom....myslite si ze moje zmylsanie nieje spravnne??...nedokazem mu verit a velmi ma ranil..on vie ze dvve veci vo vztahu netolerujem a to alkohol a nevera( velmi zle zazitky z detstva a mojej rodiny)..??

Zuzka.forum

rojufe, už v názve témy je slovo "nevera", takže to nevera je, hoci "len" virtuálna, avšak signalizuje dáky problém medzi vami, treba komunikovať, úprimne, otvorene, bez kriku, s pochopením si vysvetliť kde je sever (to ja netuším, prečo to robí a čo mu chýba - lebo zjavne niečo áno)
Tess - je to klamár, neverník, egoista, neprestane s tým, viac nemám čo k tomu dodať, opäť pomôžu len rozhovory a spoločná snaha riešiť skutočný problém..

Lulu2011

tato doba sice otvara moznosti a mysel, ale ludia to zneuzivaju, ako pises, za vsetko moze nestastne detstvo, nevera v "genoch", prokrastinácia, no nepolutuj ich

Maoam

a najviac ma 'dojalo', ked som sa dopocula 'recept', ze aby on neochorel, vsetko vylieva na inych (hlavne na svojej uz ex-zene, ktora sa zo zdravej zeny premenila na trosku)

Maoam

Lulu, no a ked vsetko zlyha, tak sa odvolava na 'nestastne strasne detstvo' (vymyslene historky - co dosvedcila jeho matka aj par ludi)

Maoam

Lulu, tak to si trafila, veru on zdravy ako buk, sveta zit, doteraz sa veru nezodral, ako sa vravi, vsetci okolo neho na prasky a on kade chodi, tade klame a iba hrabe, vsetko popiera a nulova zodpovednost ako za seba, za svoj zivot tak aj za svoje ciny

Lulu2011

Maoam - taki to maju najlahsie, nulove vycitky svedomia, zdravie im sluzi, vsak odidene nervy a ostatne maju z nich iní, vsak co

clovek moze urobit v zivote nejaku hovadinu, ale dookola klamat niekoho koho akoze miluje tak to nie je v poriadku, fakt nechapem ako po tretom oklamani a viac moze niekto este takemu cloveku verit :(

Maoam

Lulu :D no fakt, ako sorry ale vcera som pocula od jedneho cloveka, ktory 13 rokov rucal a hviakal po rodine (zena atd.) ako nepricetny, ze za nic nemoze a nicoho si nebol vedomy (zena ho na kolenach prosila, aby prestal, kolko sa naplakala, skoncila u psychiatra s burn outom a pocetnymi traumatickymi zazitkami z neho) no a ten typek aj na terapii bol a na tu si uz tiez akosi nespomina, asi sa s psychologickou rozpraval o pocasi alebo neviem, kazdopadne to skoncilo tym, ze on si absolutne nie je vedomy nicoho, co spravil a napriek tomu, ze velmi dobre videl nasledky svojich vycinov, mal este tu drzost tvrdit, ze o nicom nevie

a este o sebe vyhlasil, ze on by mal byt lutovany a je to presne ten typ, ze robit sa mu tiez nechce, takze ide dat ON ziadost o ID

tu proste clovek uz nema slov

no a tie vyhovorky, co sem pisu tie baby, ze pocuju od tych svojich, cloveku rozum zastava vazne

a ony tomu este aj veria (podaktore)

Lulu2011

:D na vypisovanie s cudzimi na chatoch plna invalidka :D vsak uz aj lenivost ma oficialnu diagnozu, tak preco nie toto, ze :D