Naozaj zničí bielenie zubov u zubára zub. sklovinu?

Jofin

záleží asi na tom aké máš zuby, preto sa chodím ešte pred bielením na kontrolu, aby ti doktorka povedala či si zuby možeš dať bieliť alebo nie, či ich nemáš na to citlivé a potpm by mohol vzniknúť problém... skús si prečítať tento článok bielime.com a tam je to docela dobre popísané, ale všetko záleži aj od zubára samotného, najlepšie bude sa opýtať jeho

Patta

Zaujimave ze si takuto trapnu reklamu na notino napisala v uplne rovnakom case, ale POD INYM NICKOM aj v inej podobnej diskusii:

www.zdravie.sk

Je to neskutocne ubohe a sledujem to uz roky v tychto diskusiach...vzdy pride marketer, zahlasi nejaky produkt a na konci komentara vzdy spomenie, ze to kupuje na notino a nikde inde... ste s tym uz trapni...samorecenzie su najspodnejsia forma marketingu....

puberta3

Pokiaľ nemáš veľmi tmavé zuby, pomože aj pravidelne používať kvalitnú bieliacu pastu, dobrú skúsenosť mám s pastou, ktorú si kupujem ma notino, je to značka mediblanc.

zuska-bluzka

ja sa len budem opakovať, čo už som tu písala...
nechala som si u zubára vyrobiť také násadky na zuby (urobili mi odtlačky a na základe nich kvázi gumenné násadky) do ktorých sa aplikujem bieliaci gél na noc. tento zákrok ma vyšiel na 60 eur aj s gelom. naposledy som si zuby bielila pred troma rokmi a stále ich mám krásne biele ako z reklamy a to si doprajem aj kávu :) predtým som ich mala aj napriek častému čisteniu rôznymi bieliacími pastami žlté. tento týždeň sa chystám opätovne začať bieliť. u mňa max. spokojnosť, VRELE ODPORÚČAM! citlivé neboli, aj keď mi zubár vravel, že sa môže objaviť citlivosť zubov po dobu jedného mesiaca od bielenia, no nebol to môj prípad

Emily opat

Merien ja som absolvovala to iste co ty v decembri. Bolest minimalna, mna sa naopak stale zubarka pytala, ci naozaj nemam bolesti. Mala som asi 3-5 momentov kedy ma to silne zabolelo tak na sekundu a inak nic. Preventivne som zjedla pocas 48 hod adi 3 ibuprofeny. Takze je to vysoko individualne. V mojom pripade to boli ale vyhodene peniaze, lebo o dva tyzdne bola farba zubov ako pred bielenim. A to nefajcim, nepijem cervene vino atd.

merien82

zdravim emoticon snad vam pomoze aj moja dnesna skusenost. Vcera som podstupila ustnu hygienu a odstranenie zub.kamena ultrazvukom (povinne pred bielenim)(30€). Bolest ok po par ibuprofenoch sa dalo...Dnes mi bielil zuby zubny lekar.Bielenie peroxidom 3*20minut za sebou (cena 200€) po 8 minutach musel prerusit.....Dostala som za 20 minut 8 inekcii na umrtvenie!!! Ta bolest sa neda ani opisat! Nieco ako elektricke soky od korienkov zubov do hlavy a spatne do celeho tela, krce v celom tele....Chudiatko zubar bol v soku....nikdy sa vraj s podobnou reakciou nestretol. Nabalil ma roznymi gelmi, pastami...peniaze nechcel ziadne. Bielit zuby som si dala len kvoli svadbe ktoru mam o tyzden.Velka chyba! Nikdy by som na bielenie zubov nepristupila. Som mozno jedna z tisic co mala takuto hroznu reakciu ale dajte si prosim pozor.To este neviem ake nasledky to zanecha na mojich zuboch :(

Lulita

ano, staci to odstranenie povlaku a zubneho kamena, tiez si to idem dat urobit, mala som to a zuby nadherne biele, bielit netreba! to skodi!

TinaM

To kazdy zubar vie. Je to len taka nejaka pasta, ktoru pouzivaju zubari. Povedz mu, aby ti vycistil zubny kamen, on uz bude vediet. Robi sa to takym pristrojom, ako je vrtacka na zuby, len to ma inu hlavicu.