Nieco na ukludnenie

Larita

Magy, Magy, s Tebou je to tazke...asi nerozumies teme, ktoru som zalozila, hori mi dom a potrebujem ho hasit...to je cele...

RNG

Vsetky zdravotne problemy v tele su nasledok nedostatkov alebo prebytkov roznych latok, prirodnych.
Preto tiesenie to dodatkami umelych chemikalii, skodlivych, takych co pred tym nikdy neexistovali je len nasledok financnych zaujmov majitelov patentov na tieto "lieky"
Ale je to pre kazdeho osobne rozhodnutie, ci si vyvoli umelu chemikaliu s hromadou skodlivych ucinkov, alebo prirodne potravinove doplnky bez skodlivych ucinkov.

Larita

Magy aj sama, aj odborne, ale pricina neznama, myslis ze by som pisala sem, keby mi odborna pomoc pomahala? Ale to je uz ina tema, nesuvisi to s tymto...
Je to akokeby Ti uz horel dom, a Ty zacnes patrat po pricine "preco zacal horiet"?, Ty ho musis najprv uhasit...zbytocne Ti bude odhalit pricinu preco hori, musis hasit dosledky...

Larita

Magy, tak potom budem zvedava na odhalenie pricin, myslis ze nepatram po povode, ale jednoducho reagujem neuroticky aj ked sa nic nedeje, mam vnutorne napatie a neviem sa uvolnit...pravda je ze mam umelecke zamestnanie, v ktorom je permanentne trema, ale som nervozna aj ked sa nic nedeje...

Magy

Larita - takze tazka depresia a nervozita, kde uz nezabera hocico, ale povod proste nemas zaujem riesit? a to ma prosim ta aku logiku?
bola si ty vobec s tymi problemami u psychologa/psychiatra, ci mas dojem ze to zvladas sama??
ked ta boli zub az tak, ze cela sanka a hlava, to tiez si davas len analgetika proti bolesti, az kym ti nezacne hnisat cele dasno a vypadavat zuby?

Larita

Pre odbornicky "zuzka" a "Magy": Keby som poznala povod nervozity, tak ho jednoducho odstranim a nepotrebujem tlmit dosledky, kedze ho ale nepoznam, potrebujem sa zbavit aspon dosledkov...uz viac polopate to neviem povedat a ak neviete konkretne poradit, tak radsej prosim nepiste nic.
Pre "zuzku": Nezaujima ma odvar, to by bolo asi silne kafe, ale olej, a pokial viem tak mak nie je bylinka, a sam osebe ma dost sedativny ucinok, takze olej by mohol mat este koncentrovanejsie ucinky.

anonym6666

Mne velmi pomaha lexaurin 3 mg celu tabletku.Učinkuje asi 5 hodín ale po psychickej stranke ma uplne ukludni a citim sa uplne v pohode bez vedlajšich učinkov.Ale pozor je to navykove