Nikdy som nikoho nemala...čo robím zle?

Príspevok v téme: Nikdy som nikoho nemala...čo robím zle?
Nikola123

Ahojte :) Mám 19,5 rokov a ešte som nikdy žiadného chlapca nemala, možno zo znie divne ale je to tak :( Už sa za to normálne aj hanbím, všetci kamaráti, kamarátky, spolužiacky, dokonca aj mladsie sesternice, bratranci vsetci uz niekoho majú, alebo aspon v živote už mohli pocítiť čo je to láska.
Ked sa ma niekto opýta, ze kde mám frajera, neviem co mám povedať a cítim sa tak trápne...akokeby som bola tým najškaredším dievčaťom na tejto planéte. A pritom to tak nieje. Veľa ludí a aj chlapcov mi povedalo,že som velmi pekná. A všimla som si, že sa ma vela chalanov hanbí, a vôbec neviem čím to je?!? Práveze sa snažím furt usmievať a tváriť milo, tak neviem prečo sa ma hanbia? Ale všimla som si aj to, že sa ma hanbia len pekní chlapci, neviem čím to je...
Je pravda, ze som trosku tichšej a hanblivej povahy, tak možno to bude v tom...myslíte ze sa to časom zmení? Viem, že na lásku mám este času dosť, ale občas mi to veľmi chýba, a ked vidím zalúbené šťastné páry príde mi vždy lúto, že ja som to este nemala možnosť zažiť :((

OZD

Ahoj Larra,to máš pravdu,ja som skončil vztah presne pre toto čo píšeš,že radšej budem sám ako v takom vztahu,čo je zlý.ale aj tak to nieje bohvie čo....prečo si vlastne nikoho nemala? ja preto že mám zdravotné problémy ....a aj preto že nechcem mat niečo za každu cenu,len aby niečo bolo.

Larrra

no ja mam 23, tiez som nikdy nikoho nemala, a je mi luto, ze neviem, co je to laska a mozno to aj je trochu divne, ale co uz, podla mna je byt lepsie sama, ako byt vo vztahu, len preto aby som sama nebola

OZD

tak mi napíš a možno si aj budeme sympatický a bude pekný vztah,som chlap ktorý má podobné pocity,aj ked som už mal jeden vztah,ale hodne blbý.a to mám už po 30-ke.ale nikdy nevieš kde je ten správny človek ktorého hladáš.čo sa dá stratit,nič ak skušaš nájst lásku,a tvoje pocity a problémy uplne chápem,v skutočnosti ma prekvapuje že aj ženy to cítia tak ako ja...palobodo@zoznam.sk

Vara

No ja zas v tomto problém nemám, keby ma o mňa záujem neaký pekný chalan, nemala by som problém sa s ním vyspať. Jasné možno potom, by som ho chcela aj viac ako na sex, ale zas pri tom vzťahu ked ide len o sex, človek nemusí rozprávať o tom, či mal alebo nemal niekoho. Ako pri chodení tam sa človek spoznáva s druhým a k tomu patrí aj táto téma určite. O to mi ide, že mi blbé hovoriť, o tom, že som nič nezažila, ale máš pravdu sú to sprostosti, a je nenormálne sa za to hanbiť. No keby som aspoň v minulosti zažila hoc aj mesiacový, alebo pár mesiacový vzťah túto tému by som sem nedávala.

mango.tree

a to je aj mne luto, ked tie stastne zalubene pariky vidim a este aj deti si zadovazia. no hovorim si, ze ja mam ine veci na praci zatial, ale tak co ked ma zrazi auto, strasne by ma to stvalo ze som to nestihla :D
a este Vara, nebudem sa tvarit, ze som neviniatko, dake skusenosti mam aj s tymi s ktorymi som nechodila, no ale ziaden sex alebo tak, to je prilis intimne, to by som nedokazala zdielat ani v alko opojeni, v tomto som narocna na seba

mango.tree

baby, ja som starsia od vas a tiez som nemala normalny vztah lebo sa mi nechcelo. takze vobec ma to netrapi, mna trapi ine (ze sa neviem zalubit, a blabla...) takze normalne to urcite je, nenormalne je hanbit sa za take sprostosti ze ako sa kto na co pozera ;)

Vara, neda mi to, ako si mohla mat ten sex, ked si taka hanbliva? Nejak mi to nedava logiku. Ci alkohol (mne sa to ani neviem ako opitej by nedalo takto)? No neviem, to sa mi vidi daleko tazsie sa len tak vyspat s niekym, ako najprv sa spoznat a chodit spolu

Vara

Marek, v niečom máš pravdu :), ale predsa len nie je to normálne, že v takomto veku sme nikoho nemali, aspoň ja to tak vnímam, a to väčší problém je začínať niečo. Ale to je môj problém, môj blok, sama by som ho mala vyriešiť.

Marek_123

Nevidim absolutne ziaden problem v tom, ze ste doteraz nikoho nemali.Doteraz ste zjavne nestretli nikoho, kto by sa k vam hodil. A ak chcete, aby s vami isiel nejaky chalan, ktory sa pri vas hanbi, tak ho niekam zavolajte vy. Nieco, co hned nebude vyzerat ako rande, ale budete tam len vy dvaja.Napriklad nejaky vylet do do prirody. Tam sa s nim rozpravajte a on zisti, ze nie ste baby "mimo jeho ligu" a ze ste uplne normalne. Niekde som cital, a pride mi to celkom logicke, ze tie najkrajsie baby maju najvacsi problem najst si priatela, pretoze kazdy chlap si mysli, ze na taku babu nema. A pritom by stacilo sa len spytat, ci uz z jednej alebo z druhej strany.

nirvana

Myslím že s tým pocitom sa trápiť nemusíš, jednoducho nejdes s každým, a az taká stará zas nie si, tak akurát by som povedala, s tym zalubenim maš asi pravdu. Aj ked existuje aj láska na prvý pohľad:)zriedkavé, ale potom ked sa to stane, sa veci stanú jasnými a jednoduchymi