Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

Lulita

zlatovlaska - la roche som neskusala...osobne si myslim, ze origos korejske su naj...skus este ten Skin 79 v oranzovom baleni urobi babikovsku tvar

timbo123

Zdravím, mám na predaj BB krém Missha Perfect Cover. Omylom som si objednala dva. Takže teraz mám jeden naviac. Ak máte záujem napíšte mi sem do fóra emailovú adresu.

Zlatovlaskaa

lulita, mala som vzorku toho misha a bol perfektný :)a neskúšala si la roche possay toleriane ??? ten si chcem na budúce kúpiť, ale musím všetky pomíňať...

Lulita

hej presne tazke oko :)

z netu a nie su az take drahe, ten skin je perfektny a stal ma necelych 9 eur - klasicke make upove balenie - 20 ml, Missha 20 ml stal trochu viac 14 eur aj nejake centy, ale Skin je lepsi a lacnejsi :)

Zlatovlaskaa

ja som mala vzorky doma tých bb krémov ..a sú super len aj dosť drahé...a to si objednávaš z netu ??? či ich dostať aj voľne kúpiť ???? a ja by som na sebe nezniesla umelé mihalnice...raz som to mala asi 5 minut a dala som si to dole..... mala som strašne ťažké viečko z toho...ale tie trsy vyskúšam, ved si to nedám na celé oko

Lulita

zlatovlaska - skusala som trsy, ale sama si ich pekne nedas...to ti musi kozmeticka, ked sama si chces dat, kup si umele mihlanice - v celku, ja neznasam nic umele na sebe to ma poraza z takych veci, takze si davam len vynimocne, potom malymi noznickami zostriham, nech to tak nebije do oci a pohoda

bb kremy, mam origos korejske, nie tie nase patlaniny hatlaniny :) skin 79 - oranzovy - to je pecka! ten uberie aj 5 rokov, to pre mna :)) a potom mam Missha BB krem, ten je taky prirodzeny

Zlatovlaskaa

Ja tiež si dám linku ale takú tenšiu :) a špirálu, ale špiráli si dávam dosť veľa :) mám po nej riasy ako umelé...ale čo najnovšie chcem skúsiť sú trsy...kamoška je kozmetička a mi dala jednu škatuľku toho, ale memám lepidlo :( len to čo na umelé mihalnice....ale chcem si kpuť lepidlo len nwm kde by ho mohli mať a to si nechcem dávať na celé riasy , ale len pár trsov do vonkajšieho kútika... ty si to neskúšala ??

Zlatovlaskaa

lulita a od kt.značky máš bb krém ???
tak jasné to je druhá vec..neviem či by sa mi v 30tke ešte chcelo študovať , asi nie :D ja mám 20 a nechce sa mi :D musím sa k tomu dokopávať

Lulita

ja make up ani nepouzivam, dam si bb krem ale mascara musi byt a som zavisla na linkach na oci :) no a potom nejaky lesk ruzovy, alebo v nude farbach

hej, al ekonkretne medicina sa neda v 30tke uz, ja som chcela na psychologiu, ale vecerne to neslo studovat, len s dennym dochadzanim, plus ja ako 30rocna by som si to musela zacvakat a nemam z coho, mna bavi pisanie, chcem tym prerazit do casakov, mozno nejaku knihu napisat