BIELKOVINY

Príspevok v téme: BIELKOVINY
oti

Ahojte,
mam takyto problem...mam 22 rokov, 162 cm a 52 kg, nepovazujem sa za tucnu...chodim cvicit 3-4 krat do tyzdna na step aerobic a taebo a niekedy aj do posilky a obcas behat...dodrziavam pitny rezim, 2-3 l cistej vody, jem vlocky na ranajky, mam dost pestru stravu a na obed a vecer sa snazim dodrziavat oddelenu stravu, aby mi lepsie travilo(maso nemusim vzdy).....lenze problem je v tom, ze mam nedostatok prijmu bielkovin a tak si myslim, ze tazko sa mi premeni tuk na svaly....co mam jest po treningu?(trening mam vecer o 5 alebo 6) a rozmyslala som aj nad nejakymi pripravkami, len neviem, pre ktore sa rozhodnut...v UK som si kazdy den davala Soya protein, lenze tu na Slov. nic take neviem najst alebo co su sojove napoje, je tam strasne malo bielkovin....za akukolvek odpoved velmi dakujem :)

eny

Skus si najst nejaky obchod s potravinovymi doplnakmi. Tam si urcite vyberies. Alebo si kup muscle&fitnes, fakt, nie je to len pre svalovcov:) Ja mam napriklad iontovy sirup s obsahom bielkovin. Ten ti doda aj energiu.