Najhorsia urazka od muza

yalen

to poznam, ked som minule mu povedala, mali sme mensiu hadku-aj to musi byt...ale prehnal to presne takouto vetou. Som mu vravela cosi ako ze sa snazim, ze sa spravam slusne aj kvoli nemu, ze nechodim po nociach aby sa nebal o mna, ze sa fakt spravam tak, aby nemal on ziadne pochybnosti, ze na oplatku by nemusel tak hned hucat po mne, tak mi povedal, ze som si mala najst niekoho ineho lepsieho, ked sa mi on nepaci

katka35

adamkrt,nie som naivna. co je na tom, ze by som chcela dieta s krasnym zdravym muzom a nie s nejakym chudorlavym kancelarskym typom ako su moji kolegovia?
precitaj si knihu Valka spermii.

a som mala v minulosti napadnikov, ktori vyslovene dieta so mnou , chceli, ale povacsine boli stari, majetni ale nie prilis pritazlivi, obavam sa, ze ani k tomu ich dietatu by som potom nemala dobry vztah, by mi pripominalo jeho otca.

naozaj jeho k zivotu az tak nepotrebujem, aj som mu povedala, ze to dieta mozem vychovat sama, len on je citlivy a nechce mat dieta niekde v zahranici. aspon tak mi povedal, ze by nezniesol, ze jeho dieta ma problemy a on by nebol nablizko. lebo som si aj vsimla ze k detom ma pekny vztah. tak je to priam neriesitelna situacia. mame sa opat vidiet cez Vianoce, ale stale za nim chodim ja, on za mnou este nebol ani raz. ale ma predstavil svojej rodine aj vsetkym znamym, tak so mnou to mysli aspon trochu vazne, aj hovori ze ma lubi

AdamKrt

katka35 - podla mna chces tak rychlo naskocit na vlak materstva, ze Ti je absolutne jedno, co je to za chlap. Hlavne, ze Ta momentalne pritahuje. Ty s nim v podstate do buducnosti ani nepocitac, lebo si typ zeny, ktora chce dieta, ale chlapa k tomu az tak nepotrebuje. Bud si taka naivna, co sa mi verit nechce, alebo skor prespekulovana, ze miesto umeleho oplodnenia si klofnes niekoho, urobis si dieta, chlapa odhodis, dieta sa narodi a jeho otca zapries.

Podla toho, ako si tu pisala, vsak mily chlapik neni blbec. Ak je to vobec juzansky typ /je otazne, ci nie z Lunika 9/... Chlapik suhlasil, ze sa moze zasnubit, lebo to este neznamena, ze sa budete brat. To len, ze to moze natahovat povedzme 5 rokov, lebo stale povie, ze so vztahom na dialku sa dobre nepoznate. Kludne to moze byt kamionista, ktory cestuje a potrebuje ulavit svojim guliam, ale nechce nechat nezodpovedne vyklicit svoje semeno, lebo neni hlupak, aby platil alimenty.

Uz chapem, ze nie si vobec taka naivna, ako si tu o Tebe myslia. Prefikane. Chces spermie od alfasamca, ktory sa Ti paci, lebo si myslis, ze s nim mozes mat krasne dieta... Ale smola, vacsinou sa geny dedia aj ob generaciu, takze moze byt mudre ako stary otec a pekne ako stara mama nakoniec :) Vymyslela si si to pekne. Chces si uzit s peknym chlapom, vylakat spermie a stavil by som sa, ze potom by si ho uz tak velmi nepotrebovala...

Ale ked mas takyto plan, co si radsej nenajdes niekoho, kto s nim bude suhlasit ? Alebo spermobanku. Ty tajne dufas, ze sa Ti podari, ze Ta oplodni. Ak by sa vsak chlap vedel ovladat, tak moze robit prerusovanu suloz a nemusis otehotniet vobec.

Viec co by bolo pre Teba najlepsie ? Podaj si inzerat a napises uprimne ze hladas takeho a makoveho chlapa, co sa zriekne otcovskych prav, nebude pisany ako otec dietata, ktory Ta proste len bude oplodnovat. Urcite nejakeho takeho najdes, ktory sa chce len vysemenit a mas po probleme.

A zatial mozno trochu dospejes a uvedomis si, ze dieta neni len hracka a potrebuje oboch rodicov a milujucu rodinu.

ika211

A ani si nemylsim, zeby toto bola nejaka urazka, skor len ti naznacuje, ze s tebou este rodinu ani v predstavach neplanuje, co je trosku taky signal, ze este nie je suci na zenenie a rodinu ako taku. nie je to od neho urazka, skor to ber, ako zodpovednost, ak sa na to neciti, asi vie preco, mozno ta nevnima ako tu skutocne pravu, alebo jednoducho sa este na zavazky takeho rozsahu neciti. Mala by si trosku respektovat aj jeho volu a netlac ho do niecoho, co on vlastne ani nechce, lebo to olutujes.

ika211

KAtka, pre Boha, nerob si dieta s niekym,koho dnes milujes, lebo je pekny a chces mat nanho celozivotnu pamiatku, ak pochybujes o jeho povahe a umysloch. Lebo ti garantujem, ze ked ta o par rokov zamilovanost prejde, co ta urcite prejde, tak si budes vycitat, aka si bola hlupa a ver, ze ani na to dieta uz nebudes po rokoch pozerat tak, ako si to predstavujes, ze to bude jeho alicka zdrobnelinka...moze sa stat, ze to bude pre teba jedno velke bremeno. Akoze viem asi o com pises, aj ja som raz mala zaky chory napad a dnes si ani neviem predstavit, zeby som to vtedy spravila, absolutne ma ten muz uz nepritahuje.

Iba Katka

:D ako nehnevaj sa, ale čítaš po sebe čo píšeš?

"zasnubili sme sa na moje zelanie, viem ze prenho to bolo este skoro. ale pri vztahoch na dialku musi byt daka zaruka" a čo presne ti zaručuje zasnúbenie keď chlapa do toho natlačíš?

"tak neviem ci ma pre mna taky vztah zmysel. lebo on je dokonaly, aspon fyzicky (veď načo by mali partneri v živote rovnaké ciele, stačí aby boli pekní), a nestoji mi za to s nim travit iba volny cas (nevravela si, že je to vzťah na diaľku? tak aký voľný čas?), ale chcela by som nieco co by mi ho pripominalo navzdy (nech ti kúpi kľúčenku)"

paganstorm

tak si ich proste urob s niekym inym, najlepši s jeho best kamarotom vo vašej posteli tak aby vas načapal , čo mysliš, kto z vas dvoch sa bude potom citiť viac poniženy? :-D

katka35

mimulus, bud rad, ze ste v poriadku.
dnes ma vela muzov problemy s plodnostou.
moj byvaly partner bol chodiaci testosteron, Alfasamec na prvy pohlad, 100 kg, potetovany drsnak, zeny na nom oci mohli nechat a hadaj ake boli vysledky spermotestov??
0,00000001 spermii a aj ten zvysok vsetky zdeformovane, sanca na prirodzene otehotnenie realne nulova

priroda si dokaze s ludmi zahrat, zeny nanho leteli prave pre jeho muznost a pravda je nakoniec opacna