Na koho sa obratit?

Príspevok v téme: Na koho sa obratit?
zuzana22

mam sama zo seba obavy, ze trpim nejakou formou PPP. Nikdy som nebola stihla, ale nie som ani tucna (co si samozrejmne neuvedomujem) oblecenie mam velkosti 38-40, vaha okolo 65 na 170cm vysky, mam trochu sirsie boky a vacsi zadok..ale nic strasne...mam vsak problem s potravou. mam niekedy stavy kedy sa pustam do roznych diet, a ked vidim ze funguju tak ich drzim, nikdy nie vsak dlhsie ako dva tyzdne...potom sa nieco zlomi a ja mam stavy prezierania sa.. uvedomujem si ze to nie je v poriadku, ale nic pre to nerobim. nasledne padam do akej si depresie ( najma v skusobnych kabinkach) ze sa do nicoho nevojdem, nic mi nesedi a pod. nasledne chodim tyzden do fitka, makam ako blazon...a zase prezieracie obdobie... na koho sa obratit?

arriva

Podľa mňa si úplne normálna, sebakriticka žena, ktora chce pre seba niečo spraviť, ale nemá dosť pevnú vôľu. Čo by ti pomohlo? Úprava stravy tak, aby si nemusela držať diéty, čiže skutocne začni jesť zdravo a to nastalo, zarad si do životného štýlu cvičenie dvakrát do tyzdna, a nestresuj sa v kabinkach, tam všetci vyzerajú asi horšie - uz tu bola taká téma. Plus akceptuj, ze nikdy nebudeš perfektná, čo sa týka tela, ale môžeš spraviť úžasné veci ohladne vnútorného rozvoja.