Facebook vztahy

Príspevok v téme: Facebook vztahy
mramor

caute, aky mate nazor na to ked si da niekto ze je vo vztahu a s kym, s priatelkou som par mesiacov a poslala mi tam tu ziadost, nikdy som si to tam nechcel davat, ani fotky, fb mam cisto len na kontakt s par ludmi, kvoli praci a skole, ako jej mam setrne povedat ze si to tam nechcem uverejnovat ?

Slecna A.

Mimulus :D moj mobil fotak ma, akurat cokolvek s tym odfotis, tak je to rozmazane... :D
Ked som ucila deti chvilku, zazila som aj take situacie, ze skupinka deti vyradila spomedzi seba dievcatko a to len preto, ze nemalo ako jedine v triede dotykovy telefon....Ked mi to chuda povedala, okamzite som vybrala tu svoju staru "tehlu" a ukazala svoj mobil celej triede. Smiali sa, no potom dostali prednasku o tom, co je skutocne dolezite a ci naozaj az tak zalezi na dotykovom telefone, alebo na inych veciach...

winki

Možno to s týmto nesúvisí, ale napíšem Vám arogantný prístup jednej pracovníčky banky.....mala som poslať na tri rozne úcty 5 roznych platieb.....preto som sa rozhodla že to urobím cez banku a nie cez bankomat, nakoľko internetbanking nevyužívam.
Keď som pani za prepážkou povedala, že chcem prevod z účtu na účet vybafla na mňa či doma nemáme internet.....pozerám na ňu...no nie nemáme. Potom uplne zhnusene tak chodťe cez bankomat si to spraviť. Pozerám....nejdem si to spraviť cez bankomat nakoľko tam strávim aspon 15 minút kým to tam zadám a ona nato a čo si myslíte, že mne to pojde rýchlejšie? otočila som sa na päte a odišla. Najradšej by som sa sťažovala. Na čo tam vlastne sedia na tom zadku?????

lost

No tak takej by som to schvalne poslal postou, nech sa potom postarka chichoce pod nosom, ze nevie podpisat dorucenku :D

Mimulus

Presne aj ja mám starý mobil bez foťáku, na fb som len kvôli knihe a aj to tam nemám žiadne info( meno, fotky, číslo účtu :D) Ale ľudia si myslia aj tak Svoje - obdivujem tých, ktorí majú vlastný názor :)

Slecna A.

mimulus, ja to hovorim bezne - nemam FB a ludia si myslia, ze mi sibe...Hm :)
Minule chceli v praci po mne kopiu zdravotnej karticky. Okamzite. Vravim, ze ju nemozem odoslat, ze som prave vo vlaku, teda nie som pri PC....A teta z ekonomickeho oddelenia s totalne arogantnym hlasom povedala, ci by som bola taka laskava a poslala tu kopiu PREDSA MOBILOM!!!!!!! Ze ci mi robi taky problem odfotit karticku a poslat jej to cez mobil!!!!! Na moju odpoved, ze mam stary mobil, ktorym to nie je mozne sa iba zasmiala, ze vraj KAZDY ma dotykovy telefon s najlepsou funkciou fotenia, pristupom na net a podobne (ci take cosi povedala, nepamatam sa :D)
Ale ja skutocne vlastnim starucku nokiu...som asi fakt vadna :)

lost

"Nemam FB :D vzdy to hovorim kazdemu, ale zaujimave je, ze zatial ma nikto do oci za toto neoznacil za nieco, co by sa dalo povazovat za urazku.. :)

ale ja osobne velmi rad provokujem ludi, a to z dovodu, ze som zvedavy kam sa az odvazia ist, napr poviem im, ze nemam email, chcem to vybavit postou/osobne a sledujem ich reakcie, ak mi povedia nieco, co ma ma priamo ic nepriamo za toto urazit, tak viem, ze su to retardi a nema cenu s nimi jednat slusne a mozem si z nich robit amximalnu prdel :D

Alebo posobim tak extremne flegmaticky, ze vidia ze ma nemaju sancu konvertovat na FB, ktovie, to uz netusim :) alebo sa pohybujem v skor inteligentnejsej vrstve populacie :P netusim :D

lost

No tak by som mu povedal, ze nech ma to nauci :D A ver mi ze by ma to nenaucil :D Potom by som bol zvedavy na jeho trpezlivost..
Ale tu ani nejde o to, ci to viem/neviem pouzivat, to je ako ten protiustavny zakon, ze nesmies pouzivat viac hotovosti ako je X eur (v IT napr 1000EUR a planuju tam zavies limit na denny hotovostny vyber), inak si zlocinec.. u nas to bude tiez coskoro v takej hladine. a v kombinacii s inflaciou to bude sranda, ked si nekupim skolsku tasku za cash..
Nikto mi nemoze nanutit, aby som si kupil bankovu sluzbu, tak ani FB, ani mobil, ani nic :D
V tom je ta EU extremne blba, ze tu sloboda uz davno neexistuje..

Ale najsmutnejsie na tom je to, ze ludia dobrovolne volaju po takomto obmedzeni slobody, dobrovolne za to bojuju (vid spoluziakov co nam chcu nanutit FB, vid ludi co volaju po comkolvek, co sa ich netyka, i ked vyargumentovat ze sa mylia a to fatalne, je extremne jednoduche, no pokrytcovi nevysvetlis nic..)

cize chyba nie je v systeme, ale v ludoch :D