Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Intímny zápach

Príspevok v téme: Intímny zápach
emi

Ahojte chcela by som sa spýtať či nemate niektora skúsenosti, mám nejaký druh intímneho zápachu, u lekára som bola nič mi nezistili ani sterom, ale pre istotu mi dal macmiror na preliečenie na 12 dní ten som už dobrala a teraz som si kupila rosalgin a probitoicke čípky na vylepšenie mikroflory, dnes som si robila výplach rosalginom ale ten zápach tam cítim stále. Hlavne v čase ovulácie ...neviem či je to normálne...ale doktor tvrdi že som v poriadku no bojim sa nemáte niektorá z vás také skúsenosti?

emi

neni to ani rybaci ani po hubach je to taký zvláštny zápach...neviem ho priamo opísať :D skôr niečo ako ked je žena spotena tam dole...taže to opísať ale sprchujem sa každý den no už rozmýšľam že či to nebude aj kvôli tomu že používam gel na intímnu hygienu saforelle čo by mi malo skôr pomáhať...ale neviem asi by som mala vyskušať len čistu vodu a chcem skusiť aj bylinky

emi

Viem svoje o zapaloch a kvasinkach...teraz som však leratívne v poriadku stravu si strážim aj ked nie vždy to ide :/ a kabel práve preto to píšem môj nový partner sa mi sťažoval na zapach bolo mu to nepríjemné takže tak...

ebi77

Skús na mesiac úplne vynechať biely cukor, keksíky, čokolády, sladké pečivo, sladké jogurty, vlastne všetko sladké. Ak sa ti to zlepší, pravdepodobne máš tam niekde ukryté kvasinky.

kabel

boze, kazda ma "intimny zapach", to sa neda vyliecit, lebo nejde o chorobu. Vdaka tomu ta samcek vasnivejsie pomiluje.