Otazka pre slecny.. oslovenie v MHD

Príspevok v téme: Otazka pre slecny.. oslovenie v MHD
gbstw

Ahoj,

tak aby som stručne a jasne začal, chodí so mnou každé ráno jedno VEĽMI pekné dievča v autobuse, bohužiaľ, nastupujeme a vystupujeme obaja niekde inde. Neviem ako sa volá, ani kde chodí do školy. Chodí stále sama, ja občas s kamošom ale to je jedno. Moja otázka znie:
Čo by ste si pomysleli o niekom úplne neznámom, keby vás len tak oslovil v MHD? :D

lost

www.cas.sk

"Digitálna etika hovorí: vždy si vypýtaj povolenie, kým zverejníš snímku svojho priateľa či priateľky... Je to ľudská slušnosť."

presne o tomto som hovoril :D
a ked taky nazor zdiela prakticky rodina majitela facebooku, tak asi nemozem byt az tak mimo, ako si zopar tu pritomnych geniov mysli :D

vsak ? (uz som zabudol s kym som sa tu hadal)

Larrra

no v kazdom pripade by si to mal skusit, ak budes mily, slusny, zdvorily, nevtieravy tak mne by to prislo celkom mile, mozno z toho nieco bude mozno nie, ked to neskusis ani to nezistis,

paganstorm

parkrat ma takto oslovili ludia či už na zastavke, mhd alebo vo vlaku, žiaden važny vzťah, zvyčajne to boli ludia ktorych som prvykrat v živote videla, takže by som sa ani do ničoho nehrnula, ale ked už nič ine aspon sme pokecali a rychlešie nam ušla cesta, ási 2x som bola vyslovene neprijemna a odtažita, priznavam sa, ale vtedy som z ludi nemala dobry pocit, vždy dam na svoju intuiciu v tomto a ked sa mi niekto nezda, nula bodov
v každom pripade to skus, ked spolu chodite takmer každe rano v buse, musela si ťa všimnuť, ja nemam pamať na tvare ale stalych cestujucichh z električky/vlaku si časom zapamatam(a to nemusia byť ani v mojej vek kategorii ale zvlašť fešny :-D) a rozhodne sa skor dam s nimi do reči ako s niekym koho vidim prvy raz

Agnes999

Este jedna vec. Ak je ona naozaj tak velmi pekna ako pises, nebudes to mat take jednoduche, lebo zrejme ju casto oslovuju chlapi. V kazdom pripade to skus, za to predsa nic nedas, mozno jej budes sympaticky a zacnete spolu chodit, neskor sa vezmete a budete mat dve deti a peknu rodinku. Nie neboj, len srandujem, mozno spolu budete nejaky cas spavat. Teraz vazne, proste to skus a ak by to nevyslo tak si z toho nemusis nic robit, vela veci v zivote nevyjde a cim viac skusas, tym viac ziskas.

gbstw

ako vyzerá? no to ti snáď môžem povedať :)
je brunetka, má dlhšie rovné vlasy, postavou je štíhla, vysoká asi 175 cm, má krásne oči a tvár, nenosí veľa makeupu (načo ked nepotrebuje). Proste je iná, ako ostatné, to je všetko načo si spomeniem teraz o jedenástej večer :) dobrú noc, potom snáď dám vedieť ako dopadlo :)

lost

watcher

no narozdiel od teba nie som egoista, a mam respekt pred sukromi, avska zatial nikto nic nepovedal a dana osoba je 100% metaforicka.
je to zena. to je jedine co o nej vieme. a cestuje MHD..

myslis ze tato informacia je rovnako hodnotna ako jej fotka tvare ?

dam ti hint, ked sa naucis respektovat inych, budu oni respektovat teba ;)

watcher

nedávaj vedieť lostovi nič, lebo tým porušíš jej súkromie gbstw. keď sem budeš chcieť niečo o nej povedať tak najskôr musíš mať jej písomný súhlas, podpísaný a overený notárom. lost, daj sa liečiť...

lost

Vidis, nechces debatovat, dosli ti argumenty?
Nemas autorske prava na jej tvar, tym padom ak zverejnis jej tvar, moze ta sudit, ze porusujes jej autorske prava napr..

ved hovorim, komunista :) krv minimalne.. pravo na sukromie, alebo chces vidiet , teda ma mti poslat moje hovno ?

jednoducho je to nemorlane fotit niekoho bez vedomia foteneho.

stalo sa mi uz, ze prisli za mnou nejake skolacky, chceli nejaky projekt, pekne sa ale spytali, ci sa mozu so mnou odfotit (to som tak zaujmavy??? :D ) ale ked som povedal nie, isli dalej..

TAKTO si to predstavujem.. a nie tak ze "na, ty trulo/trulka odfotim ta a drz hubu, lebo mozem, lebo som na facebooku"