Trvalé zväčšenie pier permalip

Lucka2220

Ja som si chcela davat zvacsit pery v Kamala v Ziline (esteticka klinika), kedze si tam par kamosiek davalo robit veci a boli spokojne a ze su najlepsi oni. Mate niekto este prosim skusenosti alebo je niekto este lepsi?

miauuu

ahojte máte s PermaLip nejake skúsenosti? Najlepšie niekde v okoli Bratislavy, bola som doteraz asi 4x na kys.hyaluronovej ale mne to nevydrží nikdy dlhšie ako 3mesiace....a príde mi to strane veľa peňazí aby som tam chodila 4xdo roka a výsledok o par mesiacov vôbec nikde, preto uvažujem nad silikonovymi implantátmi, kde ste boli na akej klinike a aké skúsenosti máte? Nepretaca sa to v perách alebo tak? :D

tysha

tak som tu zas! skusala som zvacsenie kyselinou hyaluronovou, dobre na prvych par dni, potom cca par mesiacov a po pol roku nebolo uz nic poznat :-/ potom som sa vykaslala na to, neuvazovala som moc o zvacseni, iba vtedy ked som sa chcela trochu namalovat, a vsade ked vidim tie baby, co maju aspon normalne pery a ja "nic" tak ma to zamrzelo, ze ani ruz si nemozem dat, lebo to na tej ciarke co mam namiesto pery vyzera strasne :-D
ak mate niekto s tym skusenosti ozvite sa! vidim tu akurat starsi prispevok spred viac ako 2 rokov, skoda, ze si nenechala na seba kontakt..

lolinka

Boze baby, zbytocne sa kalicite a riskujete trvale deformacie. Uzke pery su pre nas normalne, kedze sme belosky a tie maju pery proste vacinou uzke. Nemalujte si ich na tmavo, to ich este zuzi, dajte si svetly ruz a o stupen tmavsiu konturku.

bea777

ahoj, ja som si to davala pred 4 rokmi mi to robili hornu peru ale museli mi to po dvoch mesiacoch vybrat lebo mi to telo neprijalo, tak cez leto si dam pichnut kys, hylauronovu. Este som chcela vyskusat aj vlastny tuk,

katka91

Dobrý deň , mohla by som poprosiť aj ja foto a skúsenosti aké zatial máte po zákroku permalip na mail katka91@gmail.com , ďakujem

Ingusik

Ahoj tysha, ja som presne tyzden po zakroku, pred 4 rokmi som vyskusala tuk, len som natrafila na nie velmi sikovnu dr., nevedela mi ho odobrat, tak mi nemala ani co aplikovat. Pred rokom som vyskusala kys. hyaluronovu, bolo to super, tak na 3 mes. Tento rok som tiez nad niecim uvazovala, a tak som na nete natrafila na permalip. Som zastancom zdravej vyzivy a mat v sebe implantat mi bolo velmi vzdialene, este stale sa cudujem, ze som sa nato dala /asi to je vekom, mam 39 :-)a uz povolujem na svojich presvedceniach/. Oslovila som kliniku Esthemed, zatial su v Malackach, ale od jesene by mali byt v centre BA. Stalo ma to 1190 eur, obe pery. Dr. Ziak mal vynikajuci ludsky pristup, tak dufam, ze aj jeho vysledok bude stat zato. Zakrok sam o sebe je znesitelny, bola som cela napichana, takze som nic necitila. Prvy den je najhorsi, aj druhy, ale na treti opuch ustupuje a na 4. den som uz bola s detmi na ihrisku. Nez sa to cele zotavi, tak to este potrva, ale po tyzdni sa uz citim velmi dobre. Ak by si chcela nejake foto, posli mi mail, prajem vsetko dobre ...