Velky zadok?

Príspevok v téme: Velky zadok?
hellfire

Mam priatelku chodim s nou 2 roky. Teraz sa jej zvecsil zadok, celkom o dost.Bojim sa ze to bude pokracovat a mna to dost zoziera.Mam ju velmi rad, zle bojim sa ze ma to bude trapit a tym viac budem ublizovat jej. Uz som jej to jemne naznacil, ona sa snazi pre to nieco robit. No ze vraj to nejde. Co robit?

zrrzka

ako radila fraisee, kupte si obaja kolieskove korcule a sup na hradzu.. ale mala by viac cvicit, alebo nech sa prihlasi na brusne tance..:-) inak je tu tema na cviky na zadok, skus si ju vyhladat.. drzim paste

fraisee

nooo on pise ze priatelka si obcas zacvici. co je to obcas? ak vysadi hak tak potom budu asi obaja nestastni, kedze to asi nebudu moct robit. nie?

elablue

Sme trosku offtopic tu srac chce poradit ze ako ma priatelka schudnut ked uz pribrala no tak ja radim urcite vysadit tu HAK a zacat cvicit.Podla mna ozaj nepomoze len samotne cvicenie.

fraisee

ale ano, priberaju aj z toho co zjedia, pretoze pri hak si treba davat pozor na jedlo... pretoze ked jedia to iste co predtym priberu, keby upravili jedalnicek a hybali sa, nepriberu, a viem ze hormony sui svinstvo a ze to narusa cely organizmus

fraisee

ja tiez chodim do posilky, beham, korculujem a stale vylepsujem postavu hoci ostatni hovoria ze to nie je treba ale je - pretoze oni nevedia kolko brusakov musim odcvicit a kolko jedla si musim odopriet. ale nepoznam ani jednu babu co cvici, zeby pribrala nejak vyrazne po hak. nepoznam.

elablue

A inak si uvedom ze hormony nemaju nic so zivotospravou alebo s tym kolko jes.Oni nepriberu z toho ze by cela jedli.

elablue

Nie kazda chuda priberie z HAK, je to individualne ze ci priberies alebo nie.Nezalezi to od toho ci si predtym bola chuda alebo tucna.Na kazdeho ucinkuje antika inak a tiez zalezi aj od konkretnej znacky.A inak aj chude chodia do posilky ja som napriklad chudulinka az prilis a aj tak kazdy druhy den makam v posilke aby som mala peknu pevnu postavu.Ja sa stretavam skor s tym ze tie co su tluste tak sa im cvicit nechce vobec akurat drzia nejake nezmyselne diety alebo hladuju ale zeby zasli do posilky tak to nie...