Nevera po 3 rokoch vztahu

lea128

Mate pravdu, co som spravila je strasne a fakt si nezasluzim druhu sancu....uz teraz viem, ze sa nikdy takto neopijem, lebo vzdy budem mat pred sebou to co som spravila...ale ja si na druhej strane neviem predstavit zivot bez neho, ale je moja vina, ze som si nevedela vazit to co som mala, pretoze ma nenapadlo, ze ho mozem stratit...aj ked je pravda, ze nato som mala mysliet skor...nechapem ako som mohla mat tak totalne vymatenu hlavu. Ked mi to fakt neodpusti, prijmem svoj trest a necham to cele tak, aj ked viem, ze uz nikdy nebudem nikoho tak milovat, do konca zivota budem lutovat to co sa stalo, prisaham...naajviac mi je luto, to cim si musim prechadzat on, to, ze sa trapim ja, to si zasluzim, ale on si nezasluzi, ze musi mat kvoli mne zlomene srdce...

jahodka123

Ak by ten vzťah bol ozaj harmonický a mysleli by si to obe strany, nie len jedna a bolo by to pod vplyvom alkoholu a "len" bozky, tak áno. Ale len raz !

ika211

Keby ti dal niekto raz facku a sluboval, ze to viac nespravi, verila by si mu? Ak clovek raz nieco dopusti, je takmer iste, ze to spravi zas, je to len otazka casu a nhie je ospravedlnenim, ze bol, bola opity...Kazdy ide pit triezvy a alkohol nie je ospravedlnenim za chyby.

Fiona

Ak ti aj odpusti...tak uz ti nikdy nebude doverovat.a vztah bez doverz nema cenu...mne sa nieco podobne stalo pred dvomi rokmi na diskoteke,vrhol sa na na jeden chalan.bol opity a ja tiez ale znechutene som ho odtisla...preco?lebo milujem svojho priatela...

Laara

tiez by som cosi take neodpustila..a navyse ked to videl na vlastne oci, ja by som sa s tym nevyrovnala..ved uvidis, ako to bude dalej..je tu velka pravdepodobnost, ze to budes mat pravidelne na tanieri, aj ked to robia vacsinou zeny, ze sa zvyknu vracat k starym zalezitostiam..no a mozno aj on odteraz bude brat inak svoje panske jazdy..opije sa do nemoty a bude sa oblizovat s hocikym..tak na oplatku :) tebe by bolo prijemne sa nato pozerat? alkohol nie je vyhovorka..ked viem, ze ked sa strieskam do nemoty mam neovladatelne sexualne chutky na vsetkych chlapov okolo, tak skratka tolko nepijem..a inak aj ked si bola opita, tak tvoj rozhovor s dotycnym sa musel viest v urcitom duchu..on skratka musel pocitit nejake naznaky z tvojej strany..resp. musel uverit tomu, ze ma tu moznost ta pobozkat..cize si s nim musela flirtovat..nezacali ste sa bozkavat len tak z cista jasna..skratka si urcite mala par moznosti ako ho poslat kade lahsie, len si ich nevyuzila..a namiesto toho si radsej flirtovala, namotavala a zvadzala, do toho pila a pritom absolutne zabudla, ze niekde je niekto kto ta miluje a ty mu prave ublizujes..

Slecna A.

Ojoooj, to by som vela vela vela vela musela vypit, aby som cosi take spravila... :D Ja by som to asi neodpustila....a podla toho sa spravam aj ja. Keby sa mi cosi take stalo a partner by mi to nechcel odpustit, chapala by som to, aj keby to bolelo....

Lulita

lea - najlepsie by bolo, keby si to tu precital, resp. keby to citil tak ako ty, aby vedel, ze je to bezvyznamne, fakt by bola skoda takej lasky, drzim ti palce, aby sa ti to podarilo pozliepat

Leela333

Nuž, neodpustila by som to. Ja sa viem kontrolovať aj keď si vypijem a keď nie, tak radšej nepijem. Prepáč, ale pre mňa alkohol nie je výhovorka jednoducho.

natalia123

Ved to, ze ja som tiez nechapala ludi co sa opiju a robia taketo veci, lebo sa mi to nikdy nestalo...Tiez som sa vzdy vedela ubranit kazdemu zvodcovi, preto nerozumiem tomu co sa stalo...no musim to nejako dat dokopy. dakujm vam za rady velmi pekne :) a budem sekat dobrotu fakt a ten romanticky vikend je dobry napad :)
a myslite, ze je fakt pravda, ze taketo veci vedia skor odpustit chlapi ako zeny, alebo je to individualne?