svrbenie a vlhkost pod predkozkou

igor varinsky

zdravim vas vsetkych
mali sme podobny problem ..ja som mal masticku ,priatelka lieky ,boli to kvasinky a vznikli s midla nekvalitneho ... uz je dobre a prckame ... treba ist urologovi nic to neni ...

vlado

Mam to iste. Radil som sa cez internet z lekarom, povedal mi to iste, ze sa jedna o mykozu. Radil ist k uroogovi, ale ked som tam bol (po dlhom vahani), povedal, zemam ist ku koznemu. ????

slusny muz

v prvom rade sa treba dobre poumyvat. Ide o mykozy, ktorym sa vo vlhkom a teplom prostedi mimoriadne dari. Ak nepomaha, skus antimykoticky krem: Canesten. Da sa kupit aj volne. A aby ti nebolo trapne na co to pouzivas, povedz ze na mykozy na nohach. Ale zas nepouzivaj ho kazdy den, aby nevnzikla nejaka rezistencia, to by bolo blbe...

maruska211

mas mycozu tvoja priatelka ma pravdepodobne kvasinkovu inf.mycozu a ty to mas od nej treba ist k urologovi alebo nech priatelka ide na gyn.vys.on je napise lieky pre nu a pre teba masticku musite sa preliecit naraz lebo inak to nema vyznam

nothing

moj názor je, že si možno od nej, alebo nejak inak, niekde chytil nejakú infekciu.. takže ak to bude pokračovať, treba ísť k urológovi, a nech sa dá vyšetriť aj tvoja partnerka