Zdravy vytok?

Príspevok v téme: Zdravy vytok?
1zena

Ahojte. Mam taky dost osemetny problem, su to caste vytoky a nirkedy pri umyvani tam dole, vnutri posvy akoby spinu takej mierne hrudkovitej konzistencie. Je to biele, v malom mnozstve, podoba sa to slabsej forme mykozy, ktoru som raz pred par rokmi liecila, uspesne. Gynekolog mi robil sono, kultivaciu, nemam ani cysty, na ktore som mala podozrenie a kultivacis bola negstivna, vraj som podla vsetkeho v poriadku, co ma dost sokovalo. Mam si pytat dalsie vysetrenia? Co by to mohlo byt, ako sa toho zbavit, kupit nieco v lekarni, ci nejake domace recepty? Strsvujem sa zdravo, sladkosti len vynimocne, pijem 1,5-2 litre vody, nechapem z coho to moze byt. Dakujem za nazory.

lu

...ahojte, aj ja mam vytok a ako som si tu vela o tom citala, tak je to asi normalne???????? myslim, co sa tyka toho opisu od Iba Katka, ze vo vnutri je tiez akasi dutina....ja mam vytok dlhsie, problem je, zo som u doktora nebola uz rok aj pol, a co sa tyka toho vytoku, tak ma nic nesvrbi, ani nepali, len to troska pachne a aj pri pohlavnom styku, to mi vadi....viem, ze musim navstivit doktora.....ale poradte dake pirule bez receptu atd....dakujem pekne

pe84

odporucam si kupit Canesten IntimGel, je to specialny gel na intimnu hygienu, ktory je urceny na podporu liecby vaginalnych mykoz ale aj pri inych problemoch, pomáha neutralizovat nadmerne kyslé prostredie intimnych partií a podporuje vaginálnu mikroflóru, zaroven navodi prijemny pocit sviezosti, ktory trva cely den, ja ten pocit zboznujem, stale ho mam doma a ked sa citim "nesvoja" rano aj vecer ho pouzijem, je perfektny

Brahmaputraj

Vytok hrudkovitej konzistencie je uplne normalny.. niektore zeny ho maju vela, ine zasa malo a ine vobec. Ak su vsetky ostatne vysetrenia v poriadku, niet coho sa obavat. Horsie je to pri vsetkych tych zapaloch atd. pri ktorych je vytok zafarbeny do hneda alebo aj zlta a zapacha.. A pri mykoze svrbi az pali posvs.

miya

KUpte si canesten cream alebo tabletku ktoru so vlozite do vaginy je to velmi ucinne alebo anbiotika na zenske veci ako vytoky,mikoza a podobne thirmotriphin velmi dobre tabletky taktiez vitaminy cranberry tablets tiez su suprove,pitie cranberry dzusu precistuje zenske veci ,odpuracam denno dennu hygien pri vytokov alebo vyter ktory sa posle do laboratoria a bude po probleme.netreba to zanedbat aj vytoky mozu byt priznakom chrast na vajcikovov a atd...takze baby pozor !!!

ninka22

ja mam takyto isty problem, mne gynekolog povedal ze vysledky su v poriadku ze tam bola len e-koli no hned ako som douzivala lieky tak sa to opat vratilo, a ked som sa pytala na jednej stranke kde je poradna gynekologa tak tam mi napisali ze ekoli nema v posve co robit, a sestricka aj gynekolog mi povedali ze to je v poriadku vraj sa mam utierat spredu do zadu a podobne hovadiny ako keby som to nerobila .....takze teraz neviem ci je to opat ekoli alebo nieco ine ale uz ma to ani nebavi tam stale chodit

1zena

Zabudla som povedat, ze gynekolog mi po tom ako pozrel do mikroskopu povefal, ze mam bacila a ze to posle na kultivaciu a po vysledkoch si pridem po lieky. No ked som volala ci su vysledky, sestriicka mi poved
ala ze su negativne. Nie je to divne?

Iba Katka

Mne gynekológ vystvetlil, že je niečo ako ten "zdravý" výtok. Ono, aj vo vnútri máš dutinu, podobne ako v ústach a v každej dutine sa ti čosi tvorí, akási vlhkosť.

Ale podľa mňa by ten "zdravý" výtok určite nemal byť hrudkovej konzistencie.