Bolesť hlavy, časté odpadávanie, únava, zlá koncentrácia

Príspevok v téme: Bolesť hlavy, časté odpadávanie, únava, zlá koncentrácia
roksik

Dobrý deň, moja priateľka má v poslednej dobe vážne problémy, každý deň jej býva zle, bolí ju hlava, za deň parkrát odpadne, má problémy s koncentráciou, býva unavená, prestáva jej chutiť jesť. Tieto problémy mávala kedysi pred pár rokmi, potom jej prešli, ale mala ich ojedinele a nie tak vážne ako teraz. Pred rokom mala otras mozgu, pred pár mesiacmi taktiež (odpadla a padla na hlavu), bola v nemocnici už 2x za mesiac na pozorovaní, ale doktori nič nenašli, na EKG jej našli nádor na mozgu ale ten vraj nesúvisí s jej stavom, tvrdili to aj odborníci v Bratislave na neurológií, keď tam bola na pozorovaní. Jedáva pravidelne, šport v poslednej dobe neprichádza v úvahu, akurát prechádzky. Už s tým pobehala všade možne, prosím, ak viete tak poradte.

roksik

strano : liečba s nádorom jej má začať až o 3 mesiace

amanda23 : zažívala si niečo podobné? a ako to prešlo u teba ? len zvedavosť, noo bude treba asi nejakého odborníka nájsť, rozmýšlal som nad tymto odbornikom www.diagnostika.estranky.sk

RNG : aha takže to všetko by mala brať? súčastne ?

... dakujem všetký čo sa zapájajú :)

roksik

strano : liečba s nádorom jej má začať až o 3 mesiace

amanda23 : zažívala si niečo podobné? a ako to prešlo u teba ? len zvedavosť, noo bude treba asi nejakého odborníka nájsť, rozmýšlal som nad tymto odbornikom www.diagnostika.estranky.sk

RNG : aha takže to všetko by mala brať? súčastne ?

... dakujem všetký čo sa zapájajú :)

RNG

Stress treba z tela odstranit, parazity a infekcie tak isto,tak isto sa treba odmorit od tazkych kovov a inych neurotoxinov, treba si zvysit viralnu imunitu a na podporu mozgu a nervov je dobre brat DHA a pripadne aj EPA.
Na ukludnenie pomahaju aj doplnky neurotransmiterov, hlavne 5-HTP na tvorbu serotoninu, na spanie melatonin, na destresovanie aj Picamilon a L-theanine.
Tiez rozne vitaminy B, suhrnom v produktoch ako Stress B.

amanda23

toto iste co opisujes sa pred rokmi prejavilo u mna,az na to, ze som nikdy neodpadla aj ked bolo velakrat na male, pochodila som vsetky vysetrenia a aby sa to uzavrelo nejak, poslali ma na psychiatriu, vraj je to zo stresu..Ono to moze mat pricinu ozaj vselikde, parazity, virusy, tazke kovy v organizme uz aj o tom som citala, ze amalganove plomby to niekomu robili..Najmudrejsie asi bude najst si nejakeho uznavaneho alternativneho terapeuta s kvalitnym diagnostickym pristrojom, pokial CT nic nevykazalo ani podrobne krvne testy tak lekari nenajdu nic..

roksik

teraz ma napada trošku zvyšena precitlivelosť ... na neurologickom cca zhrnutie : Kolapsove stavy,Chronicka cefalea,loziskova lezia ... vyšetrenia mala všetko v norme a nebola na internom (ma 15), takže na deckom vyšetrenia taktiež v norme, Synkopa a kolaps, Cefalea

roksik

teraz ma napada trošku zvyšena precitlivelosť ... na neurologickom cca zhrnutie : Kolapsove stavy,Chronicka cefalea,loziskova lezia ... vyšetrenia mala všetko v norme a nebola na internom (ma 15), takže na deckom vyšetrenia taktiež v norme, Synkopa a kolaps, Cefalea

Lulita

roksik - a ten nador ma na mozgu, ci na lebke, co jej nasli? ako je to v správe? aky je velky? mozno na nieco tlaci