Ako dat najavo lasku?

Príspevok v téme: Ako dat najavo lasku?
tomas5551

Ahojte,, tak stala sa mi jedna celkom zaujimava vec a rad by som vas poprosil o radu pri rieseni mojho problemu. Pozname sa uz od malicka a po nastupe do skoly som s nou od 1. rocnika spoluziak, chodili sme na rovnaku skolu a stale chodime momentalne 4. rocnik stredna skola. Sme velmi dobri kamarati, no pri jednom nahodnom stretku cca pred 2 tyzdnami sme zasli na kavu trochu podebatit, skoncilo to asi 6 hodinovym rozhovorom, a ja som sa do nej zalubil. Myslim na nu kazdy den, coraz viac a viac. Nechcel by som ju stratit ako kamaratku, nakolko neviem, ci je tam nieco aj z druhej strany, niekedy mam pocit, ze aj ano. Rozhodol som sa, ze nebudem na to ist zhruta a uvidime ako sa veci vyvinu, nebol by som ale velmi rad, keby sa mi niekto zamiesal do toho, a obehol ma. Rozmyslal som, ze mozno by bolo fajn, davat jej to nejak v malych duskoch najavo, ze ju mam rad o nieco viac ako len kamaratku, no neviem ako na to, nechcel by som povedat nieco, cim by som si to u nej pokazil, no zaroven sa nedokazem na nu len tak pozerat a cakat, ci nepride nieco samo. Vedel by mi niekto poradit? Dakujem velmi pekne.

Magy

tomas5551 - myslim ze tu ziadne vyznania lasky ci ine verbalne prejavy, alebo "opatrne naznacovania" nie su potrebne.
za tie roky ste si urcite vytvorili medzi sebou velmi harmonicky vztah, kde su casto slova uplne zbytocne. staci letmy dotyk ruk, pohladenie, usmev alebo pohlad do oci v pravy okamih, vziat jej ruku do svojej ohriat ak bude zima...
jej reakcia, podvedomy pohyb ci usmev ti velmi rychlo a jednoznacne ukaze, aky postoj ma voci tebe ona.
oci prezdradia vela... ;)