Ako dat najavo lasku?

Príspevok v téme: Ako dat najavo lasku?
tomas5551

Ahojte,, tak stala sa mi jedna celkom zaujimava vec a rad by som vas poprosil o radu pri rieseni mojho problemu. Pozname sa uz od malicka a po nastupe do skoly som s nou od 1. rocnika spoluziak, chodili sme na rovnaku skolu a stale chodime momentalne 4. rocnik stredna skola. Sme velmi dobri kamarati, no pri jednom nahodnom stretku cca pred 2 tyzdnami sme zasli na kavu trochu podebatit, skoncilo to asi 6 hodinovym rozhovorom, a ja som sa do nej zalubil. Myslim na nu kazdy den, coraz viac a viac. Nechcel by som ju stratit ako kamaratku, nakolko neviem, ci je tam nieco aj z druhej strany, niekedy mam pocit, ze aj ano. Rozhodol som sa, ze nebudem na to ist zhruta a uvidime ako sa veci vyvinu, nebol by som ale velmi rad, keby sa mi niekto zamiesal do toho, a obehol ma. Rozmyslal som, ze mozno by bolo fajn, davat jej to nejak v malych duskoch najavo, ze ju mam rad o nieco viac ako len kamaratku, no neviem ako na to, nechcel by som povedat nieco, cim by som si to u nej pokazil, no zaroven sa nedokazem na nu len tak pozerat a cakat, ci nepride nieco samo. Vedel by mi niekto poradit? Dakujem velmi pekne.

tomas5551

Meretseger: dakujem, trochu som to napisal ako blbec, ale tak hadam sa to dalo pochopit (neprecital som to za sebou).

tomas5551

No robil som si velke nadeje a myslim, ze uz aj nieco z toho bolo viac, ale tak trochu to bolelo, no na druhej strane mam aspon dobru kamaratku. Nic sa neda robit, zivot ide dalej.

suuuzi

to je super, ze sa stale mate tolko o com rozpravat, tak sa drz :)
...tesim na pokracovanie. No nejak som sa namotala na tuto tvoju lovestory :D :D

tomas5551

Ahojte, tak nejake novinky sem pre ludi, ktorych to zaujimalo, mozem pridat. Vyslovene na rande sme spolu zatial nikde neboli, nakolko ma teraz ine starosti, a casu velmi nema, no rozpravali sme sa strasne vela v skole, trochu na FB, a trochu aj pred jej domom, a myslim si, teda mam aspon taky pocit, po tom, co mi povedala, ze sme momentalne velmi dobry priatelia. Tak teda uvidime, ako sa bude situacia vyvijat dalej. Chcel by som s nou uz ist nabuduci tyzden niekam von ci uz na kavu, alebo si len tak vyjst na dlhsiu prechadzku. Dakujem vsetkym za rady :)