Cukor

Príspevok v téme: Cukor
Amaterka

Moja babka ma 62 rokov a ma cukrovku od roku 1993 , ide o cukrovku typu 2 a je získaná.. pred 2 tyzdnami ju zobrali do nemocnice pretoze nebrala nejaky cas kvoli peniazom lieky ( siofor 850, Diaprel , a milostad na tlak) .. do nemocnice sme ju dali pretoze uz asi mesiac nejedla len rozky s cajom a mala bolesti brucha zlcnika atd.. mysleli sme si ze je to zlcnikova kolika no doktor nam oznamil ze ma v pečeni Absces 10 x 15 cm .. samozrejme jej ihned navrahli operaciu ( vyrezanie hnisu a o mesiac aj vybranie žlcnika lenze babka by sa nikdy nedala operovat pretoze jej pred 20 rokmi nasli rakovinu ladviny a povedali ze sa nedozije roka bez operacie a ona to zazrakom bez tej operacie prezila takze babka proste neveri doktorom a neda sa otvorit radsej umre doma). Z nemocnice je doma skoro 2 tyzdne a bere Siofor 850 , Diaprel a milostad a davam jej jest 5-6 x denne . samozrejme vsetko bez cukru len sladidla umele. DNes rano si dala na ranajky 2 rohliky a o 2 hodiny stratila reč a mala pichanie v hlave na lavej strane ( toto sa nestalo prvy x vacsinou v minulosti ked bola na tom naozaj zle a mala bolesti brucha atd.) tak som jej odmerala cukor so strojcekom a mala 15 !! ked ju brali do nemocnice mala 20,4. ihned som jej dala vodu a kludne si sadla . o 2 hodiny som jej lieky a dietu polievku. Potom som isla von a ked som sa vratila dala som jej jest cotagecheese a zrazu zas stratila rec nevedela povedat suvislu vetu ani slova a rychlo som jej odmerala cukor a mala 4!! to je strasne nizky ved ja mam 6 a som zdrava . rychlo som jej dala 2 male lyzicky cukru a vodu. neviete niekto preco jej takto skače cukor z nicoho nic?? stale ju picha v hlave !

lentilka1

Tvoja babka si najskôr musi upraviť cukor , Ja mam 63 a som tiež diabetička a beriem stadamet, ktorý stoji1.80 takže tie lieky na cukor nie su drahe neviem prečo berie siofor a diaprel, inacja sa liečim aj koreninami, a cukor mam do 7, zmiesaj si po č. sušeny zazvor+kurkumu+koriander+cesnak ale nie čerstvy drveny + horcicne semeno podrviš a s tym jej okoreniš jedlo,ja si to davam rano na chliem, polievky ale na svoj tanier pokorením, dokonca aj do cotageche, ktory mam velmi rada, a uvidiš, že sa jej napraví, ale potrebuje to čas, po 2týždnoch je vysledok. A nepíšeš aku váhu ma babka , aj to je dôležite, abynebola priliš obezna , liečiť sa treba hlavne bylinkami, a tých 4 je v poriadku ale myslim u zdraveho človeka je 6 trocha velky. Napiš ako pokracujete