Aloe Vera Gelly

Ivka 1

S aloe vera gelly mám veľmi dobré skúsenosti a priznám sa, už by nám doma veľmi chýbalo.Je to aloe krém v gélovej konzistencii(aloe vera gél zbavený tekutiny).Pomáha pri mokvavých formách ekzému , vredoch, keď pokožku najskôr vysuší a potom dezinfikuje,akútnych poraneniach kože,svalov,šliach,popálenínách.
Zmierňuje svrbenie, opuchy, bolesti, pálenie, precitlivenosť na alergény.
Má mimoriadne upokojujúci účinok po elektrolýze.
Pomáha pri hojení pokožky po rádioterapii.
Pomáha pri zápaloch pošvy a pri hojení poranení v pošve.Zmierňuje nepríjemné svrbenie a pálenie pri candidóze(kvasinky).
Vhodné je aplikovanie priamo do pošvy pomocou injekčnej striekačky.
To je len zlomok toho, pri čom všetkom môže pomôcť.Používame ho doma už viac ako osem rokov, takže skúsenosti s ním máme viac ako dosť.
Bohužiaľ nie je dostupné v lekárňach.

ramira;

skuste cislo 00420603212878 pani dagmar.isto vam poradi..alebo maju katalog :FOREVER mozno tiez najdete na nete novy katalog.dufam ze vam to pomohlo:-)

ramira

ALoe vera gelly som kupila od znamej ktora s tzm pracuje tuna v cr.robi objednavky a vravela ze si s tym dokonca dve jej zakaznicky preliecili rakovinu krcka...stupen 3 a 4.tak som to tiez chcela vzskusat a aj som to 3 krat si dala ale potom som sa zacala citit moc slaba a velmi unavena...uplne ma to polozilo.tak som to prestala dalej brat.no neviem ci to bol naznak toho ze to zabera alebo to nepomohlo no fakt neviem...davala so si to dnu do posvy.ale strasne mi to pomohlo s herpesom na perach...to si musim vynachvalit...mozno keby som to pouzivala aj nadalej..mozno by sa to spravilo.mimochodom mam hpv viry .ale ak bz ste chceli mam kontakt na pani ktora s tym robi ako s avonom...