Ako účinne liečiť zápal šliach

Príspevok v téme: Ako účinne liečiť zápal šliach
j19

prosím o radu,ako sa dá liečiť zápal šliach,ktorý je potvrdený MRI a trvá už pol roka?opuch,nepohyblivosť.Ďakujem za konkrétne rady,ohľadom rehabilitácie,liekov,doplnkov stravy,či domácich overených postupov liečby.Je to stále horšie a už nevieme,čo ďalej.Prípadne ak viete doporučiť konkrétneho odborníka v blízkostí BA,ktorý ma ľudský prístup a nechce len zarobiť,ale aj pomôcť.

RNG

Nuz pridam sem , ze mnohi lekari, vyskumnici, tvrdia ze vyse polovica zapalov v tele je nasledok vnutrobunecnych parazitov mykoplaziem. A na tie su ucinne najma extrakt z olivovych listov, samento, burbur, coumanda,banderol a aby mohli preniknut do nakazenych buniek lepsie, je potrebne brat odmaskovace/odhlienovace ako NAC a serrapeptazu, pripadne aj ine enzymy.

j19

UZ TO MA ROK A POL....NEPOMAHA ZATIAL NIC..Zapastia opuchy strasne na prasknutie...antibiotika by nepomohli?Teraz ma antimalarika... Skusali sme enzymi, antireumatika, dostupne kremy (FASTUM VERAL ,atđ.....cistiace caje,znehybnenia, rehab...uz nechce ani ku doktorom...

pumpa28

jedine co je na zapal sliach uciinne na 90% je RAZOVA VLNA:maju ju v BA,kosice saca.ja som bol nou lieceny v zahranici 3 sedenia po 10 minut rukka zdrava.sadra kremy hluposti nic mi nepomahalo,ale maju razovu vlnu aj v PP,taky malicky pristrojik je to iba,ale aj lekar s nim nevedel narabat absolutne vobec v medicenter a cize mi to vobec ani nepomohlo.hlavna vec ze som u neho nechal 35 eur.kedze mam skusenosti s tym ako sa s tym pristrojom musi narabat tak som hned vedel ze on nema ani sajnu ako s tym narabat.kupil si ho,ale nezaucil sa na nom

Dudo21

Ak ste ešte neskúsili laser IV.generácie, tak skúste. Preniká až do 5 cm. Nemal som problém zo šľachou, ale s vychýlenou chrupavkou na kolene a po dvoch rokoch chodenia po doktoroch sa mi po 6 sedeniach s týmto laserom stav upravil. V noci som sa konečne vyspal bez bolesti. Najväčší problém bude asi v tom, že to nie je zadarmo. jedno sedenie vyjde okolo 20€.

gotexans

Evasmart - sory ale si totalne naivna v tom co si napisala

J19-treba nechat na seba kontakt ale uz je asi neskoro, ci?

RNG

Protizapalove su napr curcuminoidy s bioperinom, boswelin, serrapeptaza, MSM, DMSO a podobne.
Da sa to aplikovat vnutorne ale aj miestne, napr kremy s obsahom DMSO, MSM, Boswelinu a podobne.
Ale zapaly su dosledkom niecoho, ci uz zamorenia alebo nejakych mikrobov alebo parazitov. A to treba patricne adresovat, ci uz protiparazitnymi, antimikrobialnymi, odmorovanim alebo aspon regeneracnymi prostriedkami na klby a slachy.
V kazdom pripade je dobre si zvysovat viralnu imunitu, co radim kazdemu, lebo za mnohymi problemami v tele dnes su rozne virusy, ktore nosime permanentne v tele a ktore pri akomkolvek oslabeni zneuziju situaciu a miestne sa rozmnozia a skodia.
Tak isto odporucam pravidelne odmorovanie sa, ci uz absorbentami=kazdodenne brane mikrovlakniny, alebo obcas entericky pokrytymi enzymami a cistenim pecene protokolom dr Berksona.

EmaSmart

Mne pomohlo natierať si postihnuté miesto krémom ibalgin duo efekt, na noc som si dávala octanové zábaly a brala som lieky (nič mi nerobili so žalúdkom)Aescin vulm. Tiež som chodila na ultrazvuk, biolampu a TENS.

Ja77

Zdravím ja mám tiež problémy , mám zápal šlachy oolo ľavého ramena, stále mi to trpne a tlmene a niekedy až strieľavo vyráža bolest do ľavého hrudníka a pod lopatkou.Poradte, ortopéd mi dáva iba lieky a injekcie, ale nič nepomáha už to bolí intenzívne vyše roka.
Ďakujem za vaše odpovede.

Ddana

Mne nepomohli lieky, ale rehabilitácia - ultrazvuk, parafín, cvičenie. Zbavila som sa bolesti po vyše 8 mesiacoch.