Aka je pravdepodobnost otehotnenia pocas menstruacie..

mortal

ahojte dievcata jamam taki problem mam pravidelnu menstruaciu ale teras jeto dost komplikovane mala som velmi,silne bolesti pod brusko apchanie vkrizoch bolia ma 2 tizdne prsia ked to mam dostat, a dva dni som silno krvacala kazde pet minut som si vimeniavala vlozki to zomna islo ako voda a treti den som mala vnorme a potom take spinenie neviete coto moze bit a boli ma aj na lavej strane vajecnik a mala som pohlavni stik mozem bit tehotna

Kate007

Moja mamka s ockom sa spoliehali na neplodné dni a vznikla z toho moja malá sestra :-) :D

Šanca je síce malá, ale je. A pravdepodobnosť je sviňa.
Držím prsty ;) :-)

dievcatko112

Ahojte prosim poradte mi mala som svoj prvy sex 25.10 a menstruaciu som dostala den predtym...mali sme kondom ani nepraskol ani sa nezosunul a partner sa dokonca spravil von...ked sme sli na druhe kolo asi za cca 10 minut opat s kondomom partner sa neumyl len dal kondom a ani sa uz potom nespravil tak aka je sanca? Sest dni od sexu ma zacal boliet pravy vajecnik ale tak inak ako pri menzese tak co myslite mozem byt tehotna ci je to skoro sest dni alebo bolest vajecnikov nieje priznak tehotenstva?

karolinka23

dakujem pekne za odpovede, cyklus mam 28-30 dnovy, povedala by som, ze najlepsie bude o par dni si urobit test, lenze pri prvom tehotenstve a to som mavala velke problemy s meskajucim menzesom som si robila 2 testy pocas dvoch tyzdnov a negativne, neskor som zistila, ze som tehotna predsa -u lekara a ked som si robila tie dva testy z lekarne tak to som bola uz v 5. a pri druhom teste uz v 6. tyzdni...uf som si zavarila,nervy mam v kybli cely den, zabila by som svojho chlapa, jedno dieta mi zatial staci a somar jeden sa mi smeje do xichtu, ze ved pocas menzesu nemozem otehotniet, odbornik ...

Lulita

Magy - pise, ze MA pravidelnu menstruaciu, takze ja vravim, ze NEMOZE :) a ani nebude urcite tehotna...

trosku si precitaj ako funguje zenske telo a hormony, pri cca 28 dnovom cykle pocas menstruacie proste otehotniet žena nemoze z fyziologikeho hladiska, menstruacia a ovulacia sucasne prebiehat nemozu

odpovedam

M25. otehotniet sa da vzdy len pocas plodnych dni. Preco sa asi tak volaju? ;-)
Ide len o to, ze cca 20% zien ma cyklus iny nez bezne zeny, pricom na zeny vplyva dnes pomaly vsetko. Hlavne napr. umele hormony v pitnej vode od zien, co uzivaju HAK. Mnohe zeny maju napr. plodne dni hned po menstruacii, proste sme rozne. Netreba sa spliehat na tabulky. Dnesny zivotny styl zdraviu velmi nepraje, to sa potom na nas aj odraza...

M 25

otehotnieť sa dá vždy, nie len počas ovulácie.. však tu čítam, kolké otehotneli aj počas menštruácie, mimo ovulácie.. takže sa na to velmi nespoliehaj.

Magy

Lulita - nespravne. pravidelnost cyklu a jeho spolahlivost je u kazdej zeny uplne inak. na to, na co sa mozes spolahnut ty, je u inej sposob, ako s istotou otehotniet.
ano, sanca je mala (statisticky), ale bohuzial stale dost vysoka a neda sa to brat ako antikoncepcia.