Hnedé čiarky pod nechtami

mala srnka

Spôsobila ti krvácanie a povedala, že je to normálne? Nemala si jej ani platiť a mala si sa sťažovať majiteľke, keď si to mala zapálené tak si ju mala aj žalovať.

koniec sveta

melanom pod nechtom vyzera ako krvna podliatina, ktora nevyrastie s nechtom. Ak by si mala nieco take, tak samozrejme rychlo k lekarovi. Ale male tmave ciarky na viacerych nechtoch naraz urcite nie su melanom. Melanom nevyrasta spolu s nechtom a nevyskytuje sa na viacerych nechtach narza nezavisle od seba a metastazy by to tiez nemohli byt, tie sa usadzuju inde.

fifiBB

No to som bola aj ja v šoku z tej krvi, to boli moje svadobné nechty, niektoré prsty ma boleli pár dni a zapálené som to mala..bola to mladá baba

koniec sveta

jasne ze z toho:-D
nechtove lozko sa casto porani prave pri odstrhavani koze okolo nechtov a jej nesetrnym zatlacanim. Tej manikerke sa v buducnosti vyhni, je dost drze a neuveritelne sposobit krvacanie a tvrdit, ze to je normalne:-DDD

fifiBB

dakujem,myslíš že by to mohlo byť z tých nechtov? Nemám poňatia ako by sa dalo poškodiť nechtové lôžko?..

fifiBB

bola som v septembri na gelových nechtoch, orezávala mi tu koštičku okolo nechtov a mala som to na niektorých prstoch dosť zapálené pár dní..až som sa čudovala, lebo mi dosť tiekla krv, ale manikérka vraj je to normálne, že som ju mala dosť zhrubnutú..tento problém s tými čiarkami som mala aj v minulosti už, ked mi to vyrástlo mala som pocit akoby to bola vysušená krv tá čiarka..