Hnedé čiarky pod nechtami

fifiBB

kukla som tie ochorenia podrobnejšie, ale žiadné z tých príznakov nemám..pojdem ku kožnému že čo on na to.

hviezdicka55

Aj mne sa to parkrat objavilo, ale neriesila som to, zmizlo to po case same. Neboj sa :) urcite to bude tak ako hovori Olivka.

olivka30

ja mam 28. nie je to melanom, to vyzera uplne inak. moze to byt z nedostatku vitaminov B, zelezo, vapnik. mozno nejaky olivovy alebo parafinovy zabal by bol tiez ok na vyzivenie. ja som to zatial vobec neriesila, neboli to, nie je to skoro vobec viditelne a odrasta to s nechtom. mam dokopy asi 3 "triesky". nemyslim si ze je to vazne, asi len varovny signal pre doplnenie vitaminov.
nechty-dajana.webnode.sk

fifiBB

Ahoj Olivka, kolko máš rokov? ja 31, ja som to náhodne našla na nete a až mi zle ostalo..neviem či som sa dočítala dobre, alebo zle, ale našla som že tieto tmavé čiarky znamenajú maligny melanom..tak som sem napísala a jedna kočka " koniec sveta" mi písala že melanom vyzerá ako škvrna nie ako trieska..tak ma to trochu upokojilo, ale aj tak mám strach..

olivka30

ahoj, presne viem o akych ciarkach hovoris. mam presne to iste. doteraz som sa tym vobec nezaoberala, az teraz ked som si precitala tvoj prispevok. nenapadlo by ma ze by to bolo daco nebezpecne. presne ako pises, vyzera to ako trieska pod nechtom a tiez mi to spolu s nechtom vyrasta. mam to na dvoch nechtoch. manikuru si robim pravidelne sama, kozicku si opatrine zatlacam. neviem z coho to moze vznikat..