8 ročný rozdiel vo vzťahu

lea128

Kovepa, no ved o to ide, ze si mala 24, to je dospely vek. Mna by v 14 rokoch nenapadlo chodit s dospelym muzom. Fakt su tam uplne ine priority a dokonca nie je podla mna normalne a zdrave aby 14 rocne dievca bolo vyspele na 20...takze nie je to len o psychickom veku, ale aj fyzickom...Takze 14 rocne dievcata by si mali vazit, ze su mlade a uzivat si mladost, chodit na discoteky, mali by sa im pacit mladi chlapci, stretavat sa s nimi...a nie riesit vazne komplikovane vztahy...ja by som rada mala 14, bol to krasny vek ;) hoci vtedy sa to nezdalo...

Kovepa

Ja mam 30 a manzel 39. Zoznamili sme sa, ked som mala 24 a on 33. LASKA AKO HROM!!! Sme spolu uzasne stastni, zobrali sme sa a pred dvoma rokmi sa nam narodil syn. Kazdy den nasho manzelstva je vzrusujuci a plny lasky. Najlepsi vekovy rozdiel. Lepsi ani nemoze byt. Moj muz je zrely, zodpovedny a starostlivy otec a manzel a ja sa staram o nasu rodinnu pohodu s uctou. Doplname sa skvele a citime sa akokeby sme boli len na zaciatku vztahu. Ziaden stereotyp a nuda...

eli.cic

Iba Katka - niektoré ženy aj keď majú dávno po 20ke sa správajú ako pubertiačky.

A samozrejme, že ona ako 15 ročná nemusí riešiť dospelácke veci. Načo by to preboha riešila. A keď mužovi vyhovuje, že je taká - bezstarostná, tak s ňou bude.

betonarka

tak mozno trosku prispejem aj ja, teraz mam 26, so svojim manzelom som od 14 rokov a som s nim stastna. Samozrejme som s nim nespala, musel si pockat par rokov, bolo to rucickovanie, presne take ako si pubertacky predstavuju :-). Je o 7 rokov starsi, tiez sa na to ludia divne pozerali, ked som mala 14 a on 21. Necudujem sa im, ale skutocne to zalezi od osobnosti tych dvoch ludi. Vtedy sme boli rarita sidliska, ludia na to reptali a o par rokov mamicky dohovali svojim dceram, nech si tiez najdu takeho rozumneho priatela. Dnes mame vztah, po ktorom mnoho ludi tuzi. Ale priznavam, ze by som bola tiez ako matka 14 rocnej slecny znepokojena, presne tak ako bola moja :-).

Iba Katka

eli.cic - nemyslím si, že by 14 alebo 15 ročná baba mohla byť natoľko psychicky vyvinutá, aby bola vyspelejšia/rovnako vyspelá, ako dospelá žena. Hlavne keď má za sebou len základnú školu a nikdy nemusela riešiť otázky ťažkých skúšok, či už v škole, v práci alebo v živote. Skôr ten chlap nemá všetkých 5 pohromade

eli.cic

ja som so svojím priateľom začala chodiť ako 17 ročná ... on mal vtedy 24 ... takže 7 ročný rozdiel. A sme spolu už 7 rokov.

Ale keď som mala 14 tak som chodila s o 3 roky starším a aj to bolo OK.

Teraz však kamoš, ktorý má 31 chodí s 15 ročnou. Je to veľa?
Záleží na vyspelosti toho dievčaťa. Táto je dosť, ale nemyslím fyzicky, skôr psychicky.

kasandra

No fakt! Už som si prečítala. Tak to je sila. Musí byť asi dobre telesne vyvinutá, keď má oňu 22ročný záujem :D

pomaranc99

osobne nepoznam ziadneho normalneho 22 rocneho chalana, ktory by chodil so 14 rocnou...zrejme "ma rad deti"...