rozštiepené končeky vlasov

Alternativa

Pri lamavych vlasoch casto chyba cely komplex B vitaminov, vit.F, kys. paraaminobenzoova a jod - cit. z E. Mindell: Vitaminova biblia. No a ak ich mas dlhe, tak je lamavost prirodzenou sucastou ich "suchania sa" o plecia, chrbat. Cize vzdy treba trochu podstrihnut v ramci udrzby.

mali

jednoznacne najprv trosku podstrihnut a potom si stale pred umytim nanes na konceky oliv.olej. nechaj posobit cca 30min a potom poriadne umy vlasy. po pravidelnom opakovani by sa ti nemali tak stiepit...

zrrzka

podstrihnut ich treba urcite.. ono, raz za cas ich treba postrihnut.. a kury si mozes kupit aj v drogerii podla znacky samponu, aky pouzivas..

anjelik

je pravda, ze podstrihnutie by urcite bodlo, ale skus teda este pred najhorsim nejake pripravky, chod niekam do biofarmy, tam mavaju take balzamy na scelovanie koncekov, ale ked ich mas velmi rozstiepena, tak by bolo asi najmudrejsie dat si ich podstrihnut.

Dee

pred rokmi som to tiez odkladala a nakoniec som sa musela ostrihat uplne na kratko, lebo som mala tak xnicene vlasy. Takze radsej skor ako neskor