Problém tam dole!

Príspevok v téme: Problém tam dole!
lilinka595

ahojte baby,ženy... uz dost dlho (aj rok-2) mam problem s bolestami "tam dole"... mam 18 rokov a tampon som este nikdy nemala!skusala som si ho zaviest uz viackrat, no vzdy neuspesne, strasne am to bolelo respektive pichalo a stipalo, neslo to dalej... potom sa u mna objavila mykoza, ktoru som vyliecila canesten tabletkami (u gynekologa som este nebola, viem ze som uz mala ist, ale velmi sa bojiim :/ )... inak ma boli posva uz na vchode aj priintimnej hygiene, je mi neprijemny dotyk...s priatelom sme skusali pohlavny styl asi 4-5X no tiez stale neuspesne kvoli tymto mojim boelstiam..ide o hrozne stipanie a pichanie! :( prosim neviete, o co by mohlo ist? o nejaky zapal? dost sa bojim... dakujem

demina

ahojte, mám 16 a mám problémy a neviem ako na to.. spozorovala som ze to mam dole začervenane a že tam mam nejaky biely povlak.. neviem ci je to nieco vazne, prosim o radu, dakujem

5martička258

choď ku gynekológovi čo najskôr! nemáš sa vôbec čoho báť.. ja som sa tiež bála a nebolo to nič strašné.. :) zdravie ti je hádam prednejšie ako strach.. lebo takto to môže zájsť k závažnejším problémom..

axa01

ahoj, kup si v lekárni KOLOIDNE STRIEBRO !nastriekaj na povrch a hlavne aj do vnutra pošvy!!! urob to aspon 3x denne aspon 3-4 dni ,problemy sa stratia a potom,uz , len keby ta niečo stipalo ,hned nastriekaj ,!! Striebro zabera za 6 minut !!! Mala by si uzivat aj PROBIOTIKA ,- MAJU V LEKARNI a TVOJ PARTNER ,AJ TY - TREBA DODRZIAVAT HYGIENU PRED POHLAVNýM STYKOM !!! PAPA

Matej

dinosaurus má BAN..

a kasandra a PoPo nechápem načo prosím ťa reagujete? veď sa vykašlite na podobných užívateľov a neriešte..

inak fakt ma niekedy udivuje ako sa niektorí ľudia dokážu správať..

tepecehaaaa

bez vysetrenia ti nikto neodpovie tak, aby ti to aj realne pomohlo..premoz sa a predsa len k tomu gynekologovi chod, nebudes prva, ktorej poklad uvidi.