BOLI TO POMOZTE PROSIM

Príspevok v téme: BOLI TO POMOZTE PROSIM
andrea14

dobry den mam jeden problem uz dlksiu dobu , boli ma chodidlo zo spodu na lavej nohe a je to v mieste pod prstami ako su tie vacsie klby a boli ma to pod klbom predposledneho prsta nikde inde nemam bolesti iba v tomto klbe a pod klbom a boli to ako by mi do toho dlba niekto vrtal nozom nikde som sa neudrela ani som nespadla z coho by to mohlo byt ??, pozerala som aj tie akupresurne body ze co to moze byt a pod tym je bod pecene a v okoli bod chrbtice boli ma to zo dna na den viac tak by som uvitala nejaku dobru radu dakujem
Neregistrovaný prispievateľ

andrea14

nosim dlhsiu dobu iba sportovu obuv kvoli tymto problemom teda pravidelne som nosila vysoke podpadky asi 2 roky dozadu odkedy mi zacal opuchat clenok tej istej nohy kde ma to boli tak uz asi 2 roky viac nosim sportovu obuv a ihlicky iba prilezitostne snazim sa nezatazovat novu velmi a boli ma to dost a ked to stlacim az mi je do placu je to ako by vam niekto zaril noz do klbu a zacina to bolcarmelo nedavam si nohu na stolicku na kolieska z toho ma to urcite neboli :)) no snazim sa kupovat topanky sportove nike puma diesel tak snad su kvalitne teda dufam a chodi sa mi v nich dobre takze nemyslim ze by to bol problem topanok dakujem za prispevky asi sa obratim na toho reumatologa , lebo mam aj problemi s chrbticou , mam skoliozu hypermobilitu a problemi zo stavcami tak mozno to bude nieco s tym zapalom klbu uvidime a dakujem

carmelo156848

Toto presne do detailov boli aj mna a viez coho to mam?Z toho,ze ked sedim pri PC a mam stolicku na koliskach, tak mam vzdy nohu polozenu na konci toho kde trcia koliska.Viez co myslim;):D?
Proste,stale som si daval nohu na NOZKU stolicky,kde je taka zaoblena a poklopkaval som si po tom a teraz to boli.

w123

nemaš nahodou zle topanky,alebo kupujes mozno nevhodne,mna tize tak bolela noha,teda chodidlo na pravej nohe ale len vankusiky pred prstami,kupil som drahe topanky a mam pokoj odvtedy.