Mozu bakterie a virusy sposobovat psychicke problemy?

Príspevok v téme: Mozu bakterie a virusy sposobovat psychicke problemy?
Lulita

tak ma to napadlo, brala som skoro 2 týždne antibiotika a moje uzkosti sa mi zlepsili, dokonca aj fyzicky som viac vladala, je par dni, co som ich dobrala a znova sa pomaly citim ako predtym, tak teraz neviem, ci mali atb nejake antidepresivne ucinky :D alebo sa mi vyhubene bakterie opat vratili, resp. sa poriadne neznicili, tiez som bola menej zimomrava pri ich brani

Lulita

Maoam - veru nemali, ale mali sme bujaru dovolenku pri mori krasne medove dni :D my si myslime, ze sme asi tam nieco chytili na plazi a tak :))

toto je taka zapeklita situacia, lebo posledne roky ako nahle udrie zima sme chorí vsetci, sa nevieme dockat leta, kedy nam nic nie je, asi by sme sa mali odstahovat niekde na juh do tepla :)

Maoam

no vidis, tie plucne chlamydie by sa mali skontrolovat, mozno nie su prec a sposobuju take problemy, ake mate, mozete ich mat v chron. forme

chlam. psittaci prenasaju napr. aj andulky, papagaje, nemali ste nahodou doma vtacika?

Lulita

Maoam - nerobili, ale ja som mala v minulosti zvieracie chlamydie - a to nemam ziadne zviera a muz mal tiez zvieracie a plucne, sme brali 2 týždne atb, potom sme boli uz cisty...mykoplazmy neviem, maly je alergik, chodime na vakciny, na kasel mu zabera Zenaro

Lulita

nieco nam asi vadi v byte, lebo s malym mame rovnaké kasle a rovnako nieco "mame" v krku, obaja sme boli u dr. ma papier, ze je uplne zdravy a mne tiez hrtan obzerala, teda ja som mala ten akutny zapal hltanu, momentalne ma hrdlo neboli, ale mam rano farebne hlieny a cez den este kaslem

Lulita

Maoam - citala, aj som ti odpisala...mozno mi dr. este nieco da, ale teraz ohladom dutin - krk, mam prist rano na vytery, co mi tam este sarapati, do toho mam este alergicke zachvatove kasle, takze parada

RNG - a co plesne? ti emozu sposobovat tiez problemy a su rezistentne na atb, co s nimi?

Maoam

Lulita citala si moje prispevky? Ohladne ATB dlhsiu dobu, tam sa davaju bud ine ATB alebo nizsie davky, konkretne Ciplox sa dava len na vecer a 250mg.