Mám nervy z bývania s rodičmi

Príspevok v téme: Mám nervy z bývania s rodičmi
biela mačka

skrátka som nervózna doma, vybuchujem - ide mi na nervy to, že v mojom veku bývam s rodičmi - lenže na vlastný byt peniaze nemám (preto si aj chcem zmeniť zamestnanie) a aj podnájmy sú drahé... a neviem, keby som sa opýtala partnera, či smiem bývať u neho, či by som nebolo \\\"ftirka\\\" skrátka, aj keby moji rodičia boli najlepší na svete, už len to, že v mojom veku s nimi bývam, ma privádza do nepríčetnosti a všetko mi na nich prekáža - keby som nebývala s nimi a navštívila ich raz za týždeň, tak by som sa na nich aj tešila.... ale byť s nimi denno denne v jednom byte je horor

biela mačka

tak to už sme boli spolu od piatka do nedele - ale to je rozdiel tri dni a celý život - a čo s mačkou, keby aj psíka nemal, mačky si zle zvykajú na nové prostredie, aby tam niečo nevyparatila..

myshl

Ja osobne by som sa ho priamo nespytala ci moze unho byvat.. byt chlap, tak ma to vystrasi..

Skor by som to skusila tak, ze ostanes unho na vikend, ak sa vam to bude pozdavat, ostanes nenapadne dlhsie a tak nejak, prirodzenejsie..

biela mačka

budem moje reakcie kopírovať -hm, lenže priateľ má psíka a ja mačičku, takže tá by musela ostať tam,kde som teraz - na ulicu ju nevyhodím - sa bojím, že by otec frflal, že sa musí o ňu starať :-(

arriva

Sak sa ho opýtaj, ty máš takych skvelých rodičov, že aj ked ťa po polroku vyhodí, oni ťa vezmú naspäť. Ale ako motív neuved že ti lezu na nervy, ale že ho strašne miluješ.

myshl

pan d., viem, ze si psychicky chory, ale nevsimol si si, ze tuto temu zalozila macka a chce tu riesit svoj problem?? Preco nejdes na nejaky pokec kde mozes produkovat tie svoje blaboly co len zbytocne zahlcuju temy?

biela macka - no uprimne - platit by si mala podla mna tu stovku za jedlo + cca tretinu mesacnych nakladov, co platia tvoji rodicia.

biela mačka

kvôli tomu si hladám iné zamestnanie - a v mojom veku by som mala ja mať svoju rodinu, len ako povedať priateľovi, že s ním chcem býývať - keď sa priznám k nervom z rodičov, si viac ublížim