Pupok

5_o

Ahojte! Mal som podobny vytok ako vy vsetci. Isiel som s tym za doktorom a verte neverte, su za tym huby. Ide o mikotické ochorenie, ktore sa dá liecit velmi lahko. Avsak ak sa vcas nevylieci moze sa preniest do brusnej dutiny ako aj do oblasti slabin. Urcite HNED NAVSTIVTE SVOJHO LEKARA!

jajak

aj ja som mala taký problém. Veľmi som sa naľakala čo to je a potom som na to prišla,že to je od riflí. Mám alergiu na kov. Napr. keď som nosila kovové hodinky... a teraz som si kúpila rifle na ktorých mi práve gombík prišiel na pupok a začal mi mokvať. Teraz som ok.

miška

aj ja mam podobny problem. pupok si cistim samozrejme vzdy pri kupani alebo sprche, no niekedy citim z neho dost zly zapach, ziadne vytoky nemam, len zapach a to si to uz vytieram aj spjadlickou na usi.. a davam vsetko mozne... je to dovod aby som sla k lekarovi? alebo myslite ze to moze byt nejake spojenie s crevami?

liana

ahojte, ja tiez patrim do toho kolektivu co mam problem s pupkom.. zapach a to az prehanam s hygienou, vatovymi palickami si odtial vytahujem pravidelne ako hnis, mam sama z toho neprijemny pocit. doktorky som sa na to pytala a mi povedala len ze ak ma boli je to spojene s pruhom. Uz som si to viackrat vytierala aj harmančekovým odvarom. Ste ma potešili ze nie som sama.. dik

adka5982

aj ja mam podobny problem.. mam velmi hlboky pupok, hnisa a zapacha... uz par krat som to mala, ale vzdy to rychlo ustupilo a par mesiacov bol pokoj... ale teraz je to uz vyse mesiaca a nic nepomaha..

asdfgh

aj ja si myslim ze to je v pohode... Mala som staphilokoka a tiez ma velmi trapilo vytekanie a zapach.. Okamzite mi pomohla mast Fucidin... ale je to iba na lekarsky predpis. Prevdepodobne to je sposobene nedostatocnou hygienou... (mozno ked niekto nosi opasok ktory pride priamo do styku s pupkom... a tak)

cccp

ja mam iba taky kozmeticky problem chcem sa spytat ci newie niekto z vas ci sa moze robit plasticka operacia pupku lebo moj pupok vyzera tak ze trocha zneho trci a skoro vôbec neni hlboky a dost ma to trapi vopred vdaka

la petit

ale ja ziaden vytok nemam,a zial,ani tehotnou sa zatial nechystam byt.Tak ako to vyriesit? Bojim sa do toho babrat hlboko.

elize

baby podla mna to nic nie je. usidlila sa tam nejaka bakteria tak sa to tam zapaluje, ale urcite nic vazne. ja som to sem tam mala tiez, vzdy to preslo, a teraz som tehotna tak sa pupook brutalne rozsiril a dociahnem prstom cele dno :-). Ked sa zacal roztahovat, bol tam dobry bordel. Zacalo to tiect, zapachat, boli tam chrasticky, ale teraz uz je otvoreny a krasny zahojeny :). Nebojte, nic to nie je. Skuste iba dezinfikovat nejakym liehom z lekarne.

la petit

aj vam zapacha z pupka ako mne? je hlboky,stale ho umyvam,trochu to boli ale nepomaha.akoby v tom uzly nieco ostalo,vyskrabuvam si ho spajdlov ale nechcem hlboko,moze to byt nebezpecne.