Pupok

dominika.

jaj nie ja som mala vytoky ale uz asi vyse roka nemam a chirurg mi povevedal ze som mala len neaku infekciu.. a teraz s tym nemam problem ale niekedy ked si cistim pupok tak citim zapach ale asi to je normalne lebo si zober ze to je kozny zahyb a treba sa o nho starat lebo sa zanasa....a to az tak velmi ,nenormalne"smrdi ?

dadi

Ahoj dominika.Výtok nie,len zápach.Neviem ako ty , či si bola tehotná,ja to mám odvtedy,lepšie povedané od laparoskopie,čo mi robili.Je to dosť frustrujúce hlavne v intimnom živote.

dadi

Ahojte.Mám podobný problém ako všetci tu píšete.Mierny zápach je o.k.Ale niekedy je to fakt zlé.Už som skúšala všeličo,výsledok-0 bodov.

cestovatelka

pridavam svoju skusenost. Tiez sa mi to stalo, bohuzial som v zahranici, takze som to musela riesit svojpomocne. Ked som si precitala, ze co vsetko to moze byt, od pruhu cez bakterie az po kvasinky a huby, tak som kukla do lekarnicky, co nosim so sebou stale, zazufala si nad svojou nepredvidavostou a skusila som to potriet koncentrovanym olejom z cajovnika. Ten je vraj na dezinfekciu. A zabralo to. Aspon sa mi zatial zda, ze bolesti su mensie, dost sa mi ulavilo. Ked pridem na SR tak urcite pojdem k doktorovi, ale zatial aby ste vedeli, ze zabera aj cajovnik :-)

dollca

Ahojte,pripajam sa tiez k problemu, bo ma samu postihol a bolo mi povedane framikoinovou mastou potierat....tak dufam,ze to zaberie...

dominikakosice

ahoj miskaked tu budes napis mi na nick pavlov.a aj ja mam hlbsi pupok a tiez ked cistim tak to zapacha ale asi to je normalne lebo sa tam usadzuje pot a kvasi sa to potom lebo predsa to je kozny zahyb ozvy sa dominika

modesty

Ľudkovia, ja vás asi nechápem...Prečo pri takto vážnych veciach zbierate babské rady?Nikdy nevies či je to bakterialneho, mykotického alebo iného pôvodu...Čakáte kým vám to prejde na pobrušnicu a chirurg vás bude museť rozfiknúť???Šupito presto za doktorom(nie takym čo povie že je to pruh)

dominikakosice

caute caute no aj ja mam hlboky pupcek a tiez som mala problem ako mensia mi z toho vytekal hnis a zapachal ale teraz to uz preslo ale aj tak chcem ist za doktorkou sa spytat z coho to mohlo byt aby sa na to pozrela pojdem niekedy ved treba sa pytat nie :)