Kedy cvicit?

fraisee

opakovane hovorim, ze je jedno ci cvicis rano alebo vecer, ked ti lekar povie aby si vyskocila z okna, tak ho posluchnes? neviem co mas za zdravotne potiaze, ale je jedno kedy clovek cvici a ked uz sme pri jedincoch, JA cvicim zasadne vecer a poobede a vyhovuje mi to 300krat viac ako doobeda ked som este stuhnuta zo spanku

Lenush

mamula sa pytal(a) kedy je lepsie cvicit.. ci rano alebo vecer. tak som len odpovedala. a mamula neupresnuje ci to je na rehabilitaciu, ci je to na beh alebo do posilnovne

moniqa87

lenush, tak u teba ide o zdravie, ved presne o tom su rehabilitacie, ale posilovacie cvicenie je nieco ine, to zalezi na kazdom osobne kedy mu to najlepsie vyhovuje

hihihi

chcela som napisat, ze "ani ranny beh nieje naskodu", nie "aj ranny beh nieje na skodu"- to by bola somarina..ale asi ste pochopili, ja sa len nudim tak pisem este raz..

hihihi

no, pobite sa..ja som sa uz velakrat docitala, ze najlepsie je zacat cvitit okolo tej piatej hodine podvecernej,ale o siestej najneskor uz byt hotovy- poobede mame v tomto case najviac sil, svaly lepsie pracuju a najviac vtedy aj spalime.rehabilitacie su zase dobre rano a doobeda..ale aj ranny beh nieje naskodu.

Lenush

moniqa - to je v poriadku, mne jednoducho doktorka povedala, ze cvicenie doobedu ma vacsi vplyv na zdravie ako vecer.. ja sa s nikym nehadam, len pisem to, co mi povedal lekar

moniqa87

lenush, pravdepodobne ti to lekar povedal vzhadom na tvoju rehabilitacia a tvoj zdravotny stav, no kazdy je iny a myslim si, ze vacsina ludi doobeda nema ani minutu casu na cvicenie a neviem komu sa chce o hodinu skor vstavat, ked uz aj tak mozno stava o styroch, v tom to je... nie kedy je to zdravsie, ale kedy mi to viac vyhovuje... a ked niekto rad cvici tak ma na to naladu kedykolvek, sak sa spytaj ludi co cvicia pravidelne uz niekolko rokov, poznam takych a rozhodne nemaju cas doobeda...