Tabletka PO

Príspevok v téme: Tabletka PO
lorrines

Pred mesiacom som bola nutena užiť Tabletku PO :/ dlho som mala tmavy vytok potom a nakoniec som v očakavanom čase dostala menzes, ale nie moc silny. A teraz 2 tydne po tom som znovu dostala menzes a dost silny. Je to normalne? Vzdy som mavala krče teraz vobec nic. Upravi sa mi to ešte? Može mať tabletka trvale nasledky?

orchidejka

tabletka po cize escapelle obsahuje strasne vela hormonov, je to najvacsie zlo zo vsetkych druhov antikooncepcie. tym padom bude dlho trvat kym sa ti upravi cyklus do tej povodnej formy..aj pol roka, mozno aj viac.

Iba Katka

Myslím že nie, nič sa nestane keď si dáš raz-dva razy za život tabletku PO. Viac ti môže uškodiť, keď budeš brať roky HAK

lorinnes

ale nemoze to mat vplyv v buducnosti ze? ja som to brala s ťažkym srdcom veru...som sa bala nejakej neplodnosti ale zial musela som :(

Iba Katka

Je to normálne. Ja som napríklad zobrala tabletku po a dostala to načas (a to mám nepravidelnú menštruáciu) a o mesiac na to mi meškala celé 3 týždne, počas ktorých ma bolelo brucho a chrbát (tam dole, kde máš vaječníky). Vedela som, že tehotná nie som, lebo už som nemala byť s kým

Ono tuším aj v letáku je napísané, že ti to môže rozhádzať cyklus na nejaký čas