Orgazmus

Príspevok v téme: Orgazmus
Eila

Zdravím, viem, že o tomto sa toho už asi písalo veľa, ale nedá mi to. S partnerom spolu sexuálne žijeme už 6 mesiacov a mne sa zatiaľ nepodarilo dosiahnuť orgazmus. Milujeme sa, sex s ním je úžasný, naozaj mám pocit, že už mi niekedy chýba k orgazmu len kúsok ale potom ten pocit zasa zmizne. Keď ma dráždi jazykom alebo prstami, robí to presne tak, ako sa mi to páči a ani tak to nejde. Pomaly už ma ten sex aj prestáva baviť, strašne by som orgazmus chcela, hoci viem, že to nie je najdôležitejšie a milovanie si užívam aj tak, ale obaja sme z toho trocha nešťastní. A ja ešte trocha viac...viete mi nejako poradiť?

lilien007

alkohol by som urcite neodporucala,ten orgazmus oddialuje,..urcite ked si sama masturbujes,tak vtedy mavas orgazmus?musis mat nejaku svoju praktiku ako sa urobis,tak tu pouzi aj ked si s priatelom,..:)

Leticia

daj si zadok pod vankus a skusajte a hlavne mu to povedz, asi pri takom sexe ze dnu von dnu von, kazdy to ma inac rad, tak skusajte a hlavne nepredstieraj...

xxxy

tak, treba sa uvoľniť ... nemysli!
aaaa mne napríklad alkohol dosiahnutie orgazmu sťažuje :/
takže ja ho neodporúčam. Ten je vhodnejší pre chlapov, aby sa hneď neurobili keď na nich vyskočíme :D