Male klamstva

Príspevok v téme: Male klamstva
Fero M.

Ako riesite resp. prikladate nejaku važnost malym klamstvam?

Teda ak vam partner zaklame s nejakou hlupostou?
Vsimol som si ze mi sem tam moja povoe nieco len aby sa neriesila podstata. Teda nie su to dolezite veci ale ked nema naladu tak radsej povie ano alebo nie aby sa to nerozpitvavalo. Uz som jej raz povedal ze sa mi to nepaci.

Ako by ste to tiesili?

nejde o vazne veci ale hluposti zo zivota. A nestava sa to casto. Vacsinou sa to tyka jej sukromia. Nechcem sa koli tomu hadat ale nemam to rad.

2bodka

pomaranc, moja rec :)
keby vsetci vedeli vsetko, ludstvo by asi vymrelo :)
Lenze jedinci ako Fero toto nepochopia, a su taki viaceri, ktori si chybne myslia, ze partner by mal o nich vediet vsetko.

pomaranc99

2bodka ja si myslim, ze ked sa nieco tyka sukromia baby tak je to jej rozhodnutie ci mu na to odpovie alebo nie. nema absolutne ziadne pravo sa dozadovat odpovede...

Lulita

som si precitala problem a vlastne neviem, co sa pýtas :)) ked vies odpovede naco sa jej pýtas? alebo len tusis, ale si myslis, ze ti klame?

pomaranc99

Fero M. mozes dat aj nejaky konkretny priklad aby sme tu nerozoberali teoriu padajuceho hovna, ale nieco konkretne?

malymelonik

Fero, ty sa asi prilis vrtas v malichernostiach. kazdy clovek obcas povie nieco, len aby bol klud. mozno chlapi klamu viac ako zeny. o to ale nejde, ide skor o to, ze sa obcas najdu aj taki ti sparavi rypaci, ktori stale nedaju pokoj, stale sa vypytuju, otravuju s kravinami a vlastne si tak pomaly ale iste pripravuju oser. myslis, ze niekomu je prijemne, ked ho stale spovedas? tebe by sa pacilo, keby sa niekto sparal v tvojom sukromi a stale sa ta vypytoval na hovadiny? ak ano, tak nie si normalny. kazdy ma pravo na nejake sukromnie, ved preto maju aj dlhorocni manzelia svoje tajne sufliky a nevesaju si vsetko na nos. hlavne ak to nesuvisi so zasadnymi vecami. ked ju budes stale otravovat, tak sa na teba coskoro vykasle.

Leela333

Fero, ale ona je zvyknutá na tvoje žiarlivostné scény, bohužiaľ, ale vždy sa bude báť, že zase pre nejakú prkotinu vybuchneš. Alebo jej treba dať trocha viac času kým si zvykne, že už nie si taký prehnane žiarlivý ako kedysi. Ale myslím si, že zatiaľ si pre ňu ako časovaná bomba a nechce ti dať dôvod znova vybuchnúť pre nejakú maličkosť.

Fero M.

2bodka mas pravdu a aj nad tym niekedy tak rozmyslam ze y som mal viac zit a nie riesit. Ta analyza je aj trosku choroba z povolania. To je na dlho. Skor musim popracovat este nad tym ze kwd mam blvy den tak nemam nic riesit lebo vtedy som nachylny na riesenie veci co ma trapia alebo nejako zatazuju.

lost ver ci.nie ale nie. Nezahmlievam neklamem. Totiz nemam na to dovod. Uprimnost si vazim viac ako vysledok.

lost

A ty neklames a ani nezahmlievas vobec nikdy a v nicom ?

Pytam sa cisto teoreticky, neber to ako utok :P Pretoze by ma zaujimalo, ci vobec taky clovek existuje..