cysta

kikulka

ja som už 4 mesiace po operácuii,nebolo to také strašné,len pár dní somsa nemohla veľmi hýbať,bo ma všetko bolelo...a k tým deťom....no,ja mám 1 vaječník uplne nefukčný(ten čo operovali),lebo sa mi natiahol na cyste asi na dvojnásobnú veľkosť...ale ešte stále mám druhý....takže...a doporučujem,choď tam čo najskor,mne to po injekciach nezmizlo a nebola to vodová cysta,bolo to niečo zelenohnede,keď to vysali

miska

ahoj Lea, kde ti robili tu akupunkturu? lebo neviem co mam robit ci mam skusit ist na tu akupunkturu alebo na laparoskopiu.Cystu mam aj po tych injekciach co som brala.Pytam sa preto lebo neviem ci niekto to robi v Presove, zatial dik

lea

Ahoj Miska, mna tiez dvaja lekari nezavisle posielali na operaciu, cysta bola velka 4x5, ze mam ist hned do nemocnice na laparoskopiu. Dobre ze som ich neposluchla, vyhla som sa narkoze, operacii a zrastom v brusnej dutine, vsetko za tyzden vyriesila akupunktura aplikovana odbornikom. Drzim palce!

xena

ja som mesiac po operacii cysty, operacia prebehla normalne , nemala som žiadne velke bolesti, a pritom ma rezali celu , takže nie je to take strašne ako niektoré hysterky hovoria,,,,

jaja

ano..nestracaj nadej.Mne na cystu nedaval ziadne injekcie a ani vitaminy B,ale som uzivala vela..vela..byliniek..homeopatik...cajov..kupelov. .tak sa drz,este skus akupunkturu,ja som ju neabsolvovala,ale pocula som ,ze zabera...drzim palce,aby vsetko prebehlo podla tvojich predstav...Jaja

jaja

ahoj,ja som cakala 7 rokov,ze mi vodova cysta praskne...uz by som nikdy necakala!!!som 1 mesiac po vacsej operacii a mohla byt aj mala...keby?!?! ...ak lekar odporuci,daj si ju odstanit a to cim skor,tym lepsie,mozno to pojde aj laparoskopicky.A deti???tie uz mam,ale poznam zeny,ktore maju deti aj po zakrokoch.drz sa.. a napis ako si dopadla

Najčítanejšie články