Aký lak na nechty mám používať?

MiaLiatnova

...mne sa teraz osvedcil gel lak, ktory si davam normalne vytvrdit do UV lampy...vydrzi mi na nechtoch 3 tyzdne, co je uplne super...

iva-polak

ja mám veľmi dobrú skúsenost s týmto notino. sk/artdeco/base-top-coats/ v drogérkach sa nepredáva, tak vždy objednávam do zásoby aj viac :)

amelianov1117

ahojte dievcata, mate prosim tip na nejaky lak aj nadlak, ktory vydrzi dlhsie ako 2 dni? chcem na dovolenku no nic mi nevydrzi

kv

pastelove.
a dneska akurat som mala sally hansen ten rockstar pink taky glitrovy a setky decka v skolke mi chytali nechty :D
strasne krasny odtien to je

oukydouky

najviac sa mi na dievcatach co sa tyka nechtov paci, ak nemaju ziadny lak a nechtiky maju normalne ostrihane.. najdesivejsia predstava su jednoznacne dlhe nechty s vyraznym cervenym lakom, to je proste horror

Wewiku

Teraz je moderné všetko, záleží len na tebe, čo sa ti páči. Skôr sa to triedi na jarné a letné farby (jasné, neónové, pastelové) a jeseň, zima (tmavé, tlmené). Nosia sa krémové odtiene (to zn. bez trblietok) ale aj s trblietkami, rôznymi efektovými nadlakmi, rôzne ozdoby, práskcie laky, magnetické... naozaj záleží len na tebe, na aké nechty máš zrovna chuť a náladu ;-)

aadriaanka

Preboha, ty si vyberáš farbu laku podľa toho aká sa nosí? Takže keď sa bude nosiť napríklad strih na ježka pre ženy budeš ho nosiť aj ty?