Holenie ziletkami - problém s vodou

Príspevok v téme: Holenie ziletkami - problém s vodou
zuzka1234567

Prosím o radu.Vždy ked sa idem holiť žiletkou, miniem aj 70-80 l vody, kedze si holím stehná, nohy od kolien dolu, podpazusie, intímne oblasti. Možem sa spýtať či aj vy miniete toľko vody? Mne to strašne ide do rozpočtu, mám obrovské nedoplatky. Lebo ked si ešte aj vlasy umyjem+ oholím sa v jeden deň, dokopy to spravi aj cez 150 l !!!
Ako to spraviť aby som neminula toľko vody?? Už som z toho úplne zufála, lebo nemám peniaze a nie ešte platitť také sumy.

bumerang710

luu. - je úplne zbytočné používať penu na holenie na nohy, podpazušie a medzikundie. stačí jej obyčajné mydlo alebo showergel. pena na holenie má význam akurát pre mužov na holenie tváre...moja frajerka sa tiež holí len s mydlom a ani nevie aký je rozdiel medzi penou a gélom na holenie :D

bumerang710

Dadula56 preto minie toľko vody, lebo s tou sprchovou hlavicou šantí v intímnych partiách :) ale robíte to všetky, len sa k tomu nepriznáte :D

Dadula56

Zuzka, neviem akym sposobom v tej sprche santis, ale az mi nevolno doslo z toho. Dobre, su to omielane kecy, ze deti v Afrike nemaju vodu, ale nechapem ako mozes tolko minut. Ved sa oplachni, namydli sa/aplikuj gel. Potom sa hol, ked oplachujes ziletku tak pusti len trocha, ja otriem vzdy o dlan a oplachnem potom naraz aj dlan aj zieltku, za cele holenie toho vsetkeho, co tu popisujes oplachnem tu ziletku tymto sposobom mozno tak 5-10 krat. Holim sa dost pravidelne, cize ziadna dzungla nikde nie je, takze mi staci tie miesta prejst raz. Potom oplachnem naraz mydlo/gel, skontrolujem, ci nemam niekde daco zabudnute a hotovo. Neexistuje tolko pri tom minut. Fakt sa potom hol v lavori a da sa tam oholit aj intimna oblast, preco by sa nedala?Ved je jedno ci to holim v sprche alebo nad lavorom, ide len o to, ze to oplachnem.

luu.

ved pouzi penu na holenie a ziletku len oplachni a to mozes i studenou vodou:P a btw.: to co usetris za vodu, za to si mozes kupit lepsie ziletku:D

kejla

takze ja to robim takto:
stojim v spche, osprchujem-teda nalhcim telo. Dam si nivea intimo na intimne oblasti, nohy a podpazusie. Holim najprv intimne oblasti. Ziletku oplachnem tak tri krat, to minim dokopy asi liter vody. pripadne nachystaj ten lavor a v nom oplachni ziletku. Potom holim nohy. Oplachnem ziletku po kazdej nohe. Mam malo chlpov a holim iba od kolien dolu. Nakoniec oholim podpazusie. Na jeden krat, ziletku neoplachujem. Hotovo. Osprchujem telo je to.

zuzka1234567

flegma- ako si oholis medzinozie a zadok na lavori? to sa neda
ale inak dobry napad
xxy- ja nemam peniaze, som rada ze si mozem dovolit tie jednorazovky

flegma

co mas nohy ako slenarikovy, ked tak dlho holis? naber si vodu do lavora, to mas len 5 litrov a na konci sa cela splachni pod sprchou