Ake probiotika k silnym ATB ?

denneme

Ja si bez probiotik neviem predstavit zivot. Vyskusala som mozno aj 5 druhov,az som zostala pri Lactobif - iherb.co zabera super,takze z vlastnej skusenosti odporucam aj pri vaznych stavoch. Pri akejkolvek liecbe,pri antibiotikach , pri hnackach, vracani,cestovani alebo lenpri aktualne rozhadzanom traveni. A jest ich skutocne netreba pravidelne, ved to nie su antibiotika.

tinka555

určite probiotika uz poocas liecby ideelne aj po skonceni vsetky dobrat! pri vybere sa informuj na kvalitu, napr probicus su super od generici, kym som ich objavila tak som tiez mala po atb liecbe problemy ateraz uplna pohodka

zinka

RNG

Ako funguje Inulin,ako vlaknina,ked sa to rozpusti a pijem to ako sladku vodu?Tiez treba vela pit,moze tiez zapiect?

RNG

Zialbohu, jablko obsahuje len okolo 3 gramov pektinov, co je primalo na to, aby ste si obnovili a udrziavali dobru crevnu floru.
Takze rada, ze si treba k normalnej strave brat doplnok aspon 15 gramov mikrovlaknin je dobra a plati na cely zivot
Inac psylium su jemne vodorozpustne plevy z indickeho zrna, inulin je vlaknina , ktora sa tiez nachadza v roznych ovociach ale pre vysoky obsah sa tazi z korenov cakanky, glucomanan je zase s korena konjac, davno pouzivaneho napr v Japonsku ako zdroj skrobovitej muky, arabinogalaktany su zase polysacharidy zo stromovych stiav, najma zo smrekovca opadaveho(Larix deciduosa, larch, modrin)
Nevidim dovod na to, aby clovek nebral prirodzene doplnky potravin, ked mu nieco v potrave chyba v davkach pre telo uzitocne.

arman

Normalne si dajte jablko na vlakninu, co vymyslate...
ovocna vlaknina je najlepsia zo vsetkych vlaknin, co sa tyka rastu probiotik.

zinka

Ako funguje Inulin,ako vlaknina,ked sa to rozpusti a pijem to ako sladku vodu?Tiez treba vela pit,moze tiez zapiect?

RNG

Samozrejme je dobre pouzit silne a odolne probiotika, ale aj impresivne, 30 miliardove su vlastne len 15 miligramove, a plne osadenie criev je az 1 kg probiotik, takze ich treba vyse 1000 nasobne rozmnozit, aby osadili plne creva a vytlacili ine skodlive kultury z nich. Nuz a na to treba hromady krmiva pre probiotika a to su rozne zmesy mikrovlaknin, treba brat minimum 15 az 20 gramov denne a pit na to aspon 50 nasobok vody, lebo mikrovlakniny tolko do seba absorbuju a ked nevypijes dost, tak ta mozu zapiect.
Kvalitne probioptika musia byt teplovzdorne a kyselinovovzdorne, pozri napr na znacku Healthy origins, Probiotic, co maju v kazdej kapsuli 30 miliard(bilion) tepelne a kyselinovovzdornych 8 roznych kmenov probiotik.
Dobra zmes mikrovlaknin je napr inulin, psylium a ovsenna vlaknina, co mozete dostat aj na Slovensku lacno napr z firmy Vemica.eu
kde to maju ovela lacnejsie, ako dovozove znacky.

Green Sheep

Dobry den, na podporu a regeneraciu imunitneho systemu odporucaju odbornici na vyzivu jest okrem ineho aj vyrobky z ovcieho mlieka. Skuste napriklad nas ovci jogurt, alebo 100%tnu ovciu bryndzu. Vyrobky z ovcieho mlieka mnohi odporucaju vyslovene po dlhsom obdobi brania ATB. Pozrite napriklad toto video s Dr. Bederovou, ktora sa venuje vyzive 40 a viac rokov.

www.youtube.com