Kamarátka na chudnutie

odpovedam

kilecko, postava zavisi od cvicenia na 20%, zvysok je strava. cize nazor, ze jem vsetko je nespravny. je super, ze si zacala cvicit, no treba si spravit nejaky program toho, co a ako cvicit. ja malokedy vo fitku vidim zeny cvicit a dychat spravne. mnohe si dokonca pred alebo po cviceni davaju kardio - to je hlupost. Takze sa vo fitku radsej informuj, nech ti niekto kompetentny vysvetli, s cim sa ako cvici a dycha.

Co sa tyka segedinu, raz za cas neublizi, no muku ako taku treba uplne vylucit. Ani zaprazky nerobit, ani nezahustovat omacky. Ja osobne nejem ani pecivo a citim sa omnoho lepsie. pri chudnuti (alebo vseobecne pri udrziavani spravne fungujucej hormonalnej sustavy) je potrebne stlacit prijem sacharidov do cca 100g na den.

kilecko

Ahojte ,
MAOAM fajn si to napisala rozumne suhlasim a nemame sa na co urazit taketo rady su nam na uzitok,len sem aj castejsie zajdi na nasu stranku ,potrebujeme aj takuto podporu my to aj mame teoreticky zvladnute ,len prax je ina a cloveku padnu dobre nmienene rady ,tak DAKUJEME za ne.

A ja uz mam dievcata dilemu vyriesenu rozhodla som sa zainvestovat a kupila som si pernamentku do fitka ,ved nefajcim a nepijem .
Moje dojmy super nikdo po mne nejak extra nekuka aj ked uz mam svoje roky to skor ja pozeram na cviciacich chlapov ,ale nie ani tak po nich ,ale co a ako cvicia na naradiach .Mam uz 3 den za sebou a citim sa uzasne .A tak ked uz cvicim si samozrejme upravim aj stravu ,ale tak jem vsetko nepojdem do ziadnych extremov som zvedava ci sa dockam vysledku .

Dnes rano som mala tofu ,parky 2ks tenke uhorku a jednu bagetku naobed segedin a 1 knedla vecer este neviem mozno cottage MAOAM napis ci to moze byt a samozrejme vody 2 litre najmenej dnes mozno dam aj viac .

Tak sa drzme dievcata ,len ziadne priberanie leto sa blizi.

Dana85

Kilecko tak váha mi kolíše s jedným kilom hore dole, ale nato kolko som pojedla sladkosti nepribrala ale myslím ze to bude tym ze inak sa neprejedam a jem ľahké jedla. A cvičím kazdy den doma asi tak 40 minút na brucho a stehná , skôr take posilovacie a proti celulitide, lebo ju mam hroznu na stehnách:((

Maoam

Light, inak este daco: aj prilis vela soli pocas dna (v jedle) a umele prisady v potravinach a hotovych produktoch sposobuje masivnu chut na cukor, takisto nedostatok horcika (magnezium) a B-komplexu v tele, k tomu selen, chrom, atd.

ono cim lepsie vyzivene telo zdravou stravou, tym menej chuti na tieto debiliny (a to nie som ziadna asketka, sama mam rada sladke, ale nie tieto zrave navaly)

skuste aj tu stravu co mozno najmenej upravovat, vela robit na pare a tak, ked uz varene

muka je smrt, pecivo ok, jeden ks alebo tak doobedu OK, ale skor potom z riadnych celych zrn (vela vyzivnych latok a B-vitaminov, vlakniny), ziadne biele pecivo, ani iba farbene na tmavo, to kompletne vyradit

skuste aj veci ako pohanku atd., ovocie len ciste bez miesania s müsli ci ml. produktami, inak kvasi a ked, tak iba doobedu a ciste osamote nalacno

vela pit, aspon 2-2.5l tekutin BEZ cukru, voda, caje, vyhybajte sa umelym sladidlam (ZERO - produkty )atd.

ked uz sladidlo, tak si kupte Steviu

co sa ostatneho tyka, nevypekajte doma kolace, zaradte veci ako strukoviny, kyslu kapustu, vela vela zeleniny, vlakniny, vela sa hybat a hybat, hybat hybat...

osobne este mozem odporucit nejest po 17-18h, to vela robi...samozrejme v case...

LIGHT95

MAOAM = SUPEEER...mas cistuu pravdu,ved prave preto som sa rozhodla nechodit na obedy,neda sa poriadne vybrat = same vyprazane,mucne,vydatne jedla a presne to ,potom z toho mame chute na sladke...ved ja som rada ze si to napisala ,lebo to ukazem aj mojej koleginke,lebo je naduta ze nekcem s nou chodit,ale ja nie som charita na nervy ,aby som kvoli niekomu chodila..ked mne to nerobi dobree,a najlepsie na tom je ze ta moja koleginka viditelne pribera = ona chodi dalej.Minule davali v TV,novinach co tam davaju za bordel = myslim vseobecne v retikach = CEST VYNIMKAM!!!!

Maoam

tip na co? tak samy viete, ze halusky, zavodna strava, slahacky a muffiny vam v chudnuti nepomozu

stale dokola plati vlastne to iste - vydaj musi byt vyssi ako prijem a zdaleka obchadzajte potraviny s vysokym glykemickym indexom

vela vody, vela pohybu, vela zeleniny, celozrnne obilniny, chude mäso, olivovy olej, atd.

najhorsie su mucne jedla a rafinovany cukor k tomu nedostatok pohybu a malo vody a slaba vydrz a nedostatok trpezlivosti ...

ono tym, ze konzumujete potraviny s vysokym glykemickym indexom a sladkosti, sa z tej neodolatelnej chuti na sladke nikdy nedostanete, je to zacarovany kruh

telo nema tie ziviny, ktore potrebuje a zavislost na sladkom neustupi a tak potom cislo na vahe masivne frustruje a dokola zacinate nanovo

sorry, nechcela som sa vas dotknut