Bolesti ako pred menzesom, a menzes nikde?

Príspevok v téme: Bolesti ako pred menzesom, a menzes nikde?
ivannka45

Uz 3 dni ma boli brucho ako pred menzesom zvycajne bolieva, inokedy ma boli vsak iba 1 den predtym ako dostanem...teraz uz 3 dni, citlive prisia, podbrusko, chut na sladke....a menzes nikde. Nezvykne mi meskat, ale meska 3 dni. Poradne nieco na "spustenie" lebo uz som navreta ako balon. Skusala som horucu sprchu a 2dcl cerveneho vinka pred 2 dnami a nepomohlo.

ivannka45

budem si musiet pockat na jeho prichod, akurat ze s mojim stastim pride a ja to dostanem, takze z kupania nic nebude, boli by to jatky :D

kasandra

No veď boli by ste síce ako sardinky a viac vody na dlážke ako vo vani, ale čo už.A to nemáš doma ani manžela, hm.

ivannka45

pomaranc99 toto mi akoze nevadi ze par dni ma omeskanie, ale to ze sa nie a nie spustit, a zozeriem este aj klince, puchnem a mam bolesti...ked to "prepukne" tak som hned fit a preto "to" chcem cim skor privolat lebo ma poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :) a asi aj idem oprobovat tu vriacu vanu, dala by som aj vinko k tomu, ale dnes nie je s kym nakolko manzel je na sluzobke :( sama chlastat nechcem ako ozran heh

ivannka45

tehotná nie som, na gynde som bola pred 2 mesiacmi a je vsetko OK, hormony mozno blbnu no stane sa sem-tam...ostava cakat, to by nevadilo, len to spuchnutie celeho tela mi vadi...a citlive podrusko a prsia...ach zeny to maju tazke :)))

pomaranc99

moja frajerka ked ju bolelo brucho si napustila poriadne horucu vanu a tam len tak lezala. :) to ze ti par dni meska nic neznamena...

kasandra

Babské recepty nepoznám, pretože mne nezvykne meškať a ak aj hej, tak to moc neriešim. No príčin, prečo ti to mešká --môže byť viac:
zo stresu
môžeš byť tehotná???
cysta na vaječníku
hormonálna nerovnováha a mnoho iných, no tieto ma najskôr napadli.