Ischias - zápal sedacieho nervu

Príspevok v téme: Ischias - zápal sedacieho nervu
Monika1971

Ahojte, prosím má niekto skúsenosti so zápalom sedacieho nervu. Mám ho už od augusta a bláznim od bolesti. Pred 2 týždňami mi nasadili infúzie, ale dostala som silnú alergickú reakciu. Teraz neberiem nič a bolí ma už aj chrbtica, stavec S1. Prosím, akákoľvek skúsenosť - sem s ňou. Ďakujem

steew

pomohli mi obklady zo slivovice domacej , prilozit na bolave miesto ,obalit kuch. foliou hlavne na noc , ale aj cezden. sam som bol prekvapeny. vela zdravia.

RNG

Zapaly nervov su casto vysledok cinnosti nasich vlastnycn v tele vzdy pritomnych virusov.
Na potlacenie ich cinnosti treba zvysovat viralnu imunitu, co dnes pri mnozstve virusov a epidemiach odporucam kazdemu, pozri cez Google.sk uvedenim rng herpes ako na to. pridavam este dalsie ako monolaurin, berberine, citral Sangre de Grado.
Na vyhojenie poskodenych nervovych opablo treba materialy, najma v potrave chybajucu casto DHA omega 3 kyselinu, potrebna davka je az 1 gram denne. Nachadza sa v rybacich olejoch, lepsie v krill oleji a najviac je jej v calamarine, oleji z chobotnic, ktory sa nedavno zjavil na trhu.